logo

کیش میزبان تیم‌های ملی غنا و سنگال؟

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
کیش میزبان تیم‌های ملی غنا و سنگال؟

ورزش 3/ با اعلام مسئولین و مقامات جزیره کیش، رایزنی‌ها برای حضور اعضای دو تیم‌ملی غنا و سنگال در ایران آغاز شده است.
زمان زیادی تا آغاز رقابت های جام جهانی 2022 قطر باقی نمانده است. فاصله کم این کشور تا ایران باعث شده بود تا از مدت ها پیش مسئولین ورزشی کشور درصدد بهره مندی از میزبانی قطر بوده و حتی پیشنهاد برگزاری برخی از بازی های جام جهانی در ایران نیز مطرح شد.
طبیعتا مشخص بود که با طرح داده شده موافقت نخواهد شد اما مسئولین ورزش کشور ناامید نشده و اکنون آنها درصدد هستند تا مقدمات حضور کاروان تعدادی از تیم های حاضر در رقابت های جام جهانی در ایران را فراهم کنند.
در مراسمی که امشب در کیش برگزار شد، مسئولین و مقامات این جزیره وعده جذابی را مطرح کردند. طبق این ادعا، رایزنی ها لازم با مقامات فدراسیون های دو کشور غنا و سنگال آغاز شده و قرار است کاروان اعزامی این دو کشور آفریقایی در جزیره کیش سکونت داشته باشند و برای برگزاری مسابقات خود راهی قطر شوند.
علاوه بر این، برخی رایزنی ها نیز با کشور مکزیک صورت گرفته تا هواداران تیم ملی این کشور که برای تماشای مسابقات کشورشان عازم دوحه می شوند، در جزیره کیش سکونت گزینند که باید دید این اتفاقات در نهایت رخ خواهد داد یا خیر.
طبق ادعای مقامات جزیره کیش، شرط کشور قطر برای صدور مجوز حضور کاروان دو تیم ملی غنا و سنگال و هواداران مکزیک در ایران این است که تمامی بلیت های هتل کیش که مورد تأیید آنها واقع شده، از قبل رزرو شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره