logo
  1. برگزیده
ورزشی

زمان رونمایی از سرمربی جدید استقلال

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
زمان رونمایی از سرمربی جدید استقلال

ورزش 3/ احتمال می‌رود که استقلال تا روز چهارشنبه نام سرمربی جدید خود را به صورت رسمی اعلام کند.
انتخاب جانشین فرهاد مجیدی به مراحل پایانی خود رسیده و مدیران باشگاه در حال انجام گام های آخر برای اعلام نام سرمربی جدید خود هستند. مذاکرات فشرده ای که طی روزهای گذشته با گزینه های مختلف صورت گرفت، فاصله چندانی تا رسیدن به نتیجه نهایی ندارد.
مدیران باشگاه استقلال طی روزهای اخیر تلاش کرده اند تا به هر صورتی که شده، روند اصلی مذاکرات خود را مخفی نگه دارند و در این مدت به شکل عجیبی بیش از 10 سرمربی مختلف ایرانی و خارجی به نیمکت آبی های پایتخت لینک شده بودند که مدیران باشگاه هرگز آنها را تأیید یا تکذیب نکردند.
با این حال، از باشگاه استقلال خبر می رسد که مذاکرات با الکس نوری سرمربی ایرانی – آلمانی مثبت پیش رفته و آبی ها در حال سپری کردن گام های نهایی برای رسیدن به توافق و سپردن نیمکت تیمشان به این مربی جوان هستند.
با این حال، مصطفی آجورلو و معاونان او در این مدت مذاکره با دیگر اولویت های خود را به صورت همزمان پیش برده اند تا اگر اتفاق غیرمترقبه ای در روند مذاکرات با نوری رخ داد، دیگر گزینه ها را نیز در مشت خود داشته باشند.
به هر شکل، انتظار می رود که سرمربی جدید استقلال تا روز چهارشنبه به صورت رسمی رونمایی شود تا به پروسه طولانی و خسته کننده لینک شدن گزینه های متعدد به نیمکت آبی ها پایان داده شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره