ایرنا/ سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: از مجموعه باشگاه پرسپولیس تشکر می‌کنم که در کنار آنها سال‌های خیلی خوبی را رقم زدیم و توانستیم با تمام سختی‌ها افتخاراتی را به‌دست بیاوریم و حالا هم برخی موضوعات را به خدا می‌سپارم.
حمید مطهری در گفتگویی تلویزیونی اظهار داشت: چندین سال است که پیشنهاد نفر اول بودن را داشتم ولی هیچ‌وقت برای این شغل دست و پا نزدم و همیشه سعی کردم براساس توانایی‌هایی که دارم کار کنم و به اصول خودم پایبند باشم. خیلی‌ها به من گفتند که اشتباه می‌کنم ولی من به اصول خودم پایبندم و دلی مربیگری می‌کنم و همیشه صادقانه و در نهایت تعهد کارم را انجام می‌دهم. فکر می‌کنم این فصل زمان این رسیده بود که راهم را جدا کنم. همیشه گفتم پرسپولیس همه وجود من است و این یک تصمیم دلی بود که من گرفتم.
سرمربی نساجی در رابطه با خداحافظی سید جلال حسینی از فوتبال و پیوستن به کادر مربیگری پرسپولیس نیز اظهار داشت: در اینکه حسینی بازیکن بزرگی بوده شکی نیست ولی مربیگری با بازیکن بودن خیلی تفاوت دارد. در تماس تلفنی به سید جلال گفتم که راه سختی را پیش‌ رو دارد و به او توصیه کردم ابتدا کلاس‌هایش را برود و روی نیمکت پرسپولیس می‌تواند بزرگترین تجربه‌ها را کسب کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید