ورزش 3/ بعد از رسمی شدن پیوستن گابریل ژسوس، بازیکن سابق منچسترسیتی به آرسنال، اولین تصاویر او در تمرینات آماده‌سازی این تیم منتشر شد.
تمرین امروز آرسنال در مجموعه تمرینی این باشگاه، تمرین ویژه‌ای بود چرا که خرید بزرگ این تیم، گابریل ژسوس، برای اولین بار در تمرین آرسنال شرکت داشت و در کنار هم‌تیمی‌های جدیدش قرار گرفت.
ژسوس برزیلی با قراردادی یک ساله به ارزش 50 میلیون یورو از منچسترسیتی به آرسنال پیوست و از فصل آینده برای توپچی‌ها بازی خواهد کرد.
ژسوس بعد از امضای قرارداد با آرسنال وقت را تلف نکرده و امروز به مجموعه تمرینی باشگاه، مجموعه کولنی در شهر لندن رفت تا با هم‌تیمی‌های جدیدش آشنا شود. آرسنال که به گفته میکل آرتتا در خط حمله با بحران مواجه بود در هفته‌های اخیر تلاش بسیاری کرد تا ژسوس را به لندن بیاورد.


بازیکنان آرسنال در بدو ورود گابریل ژسوس به مجموعه کولنی با او برخورد گرمی داشته و ورودش را خوشامد گفتند.
باشگاه آرسنال با انتشار عکسهای حضور ژسوس در تمرین امروز آرسنال ورود او را خیرمقدم گفت.

میکل آرتتا بعد از امضای قرارداد ژسوس با ابراز خوشحالی از در اختیار داشتن این مهاجم برزیلی گفته بود:" من گابریل را شخصا می‌شناسم و با او خیلی خوب آشنا هستم. باشگاه ما برای جذب بازیکن بزرگی مثل او خیلی تلاش کرد. گابریل در لیگ برتر بسیار موفق بوده و در لیگ برتر کسی نیست که او را نشناسد. ما برای این پست مدتها بود که گابریل را زیر نظر داشتیم و در نهایت موفق شدیم به خواسته‌مان برسیم. من واقعا از این بابت خوشحالم".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید