ورزش 3/ تیم‌ملی والیبال ایتالیا در یک بازی آسان و موفق شد در سه ست پیاپی بلغارستان را شکست دهد.
دو تیم ایتالیا و بلغارستان امروز در اولین بازی خود در هفته سوم رقابت های لیگ ملت‌ها به مصاف یکدیگر رفتند؛ دو تیم در حالی مقابله هم صف‌آرایی کردند که در وضعیت کاملاً متفاوتی قرار داشتند. ایتالیا در دو هفته ابتدایی ۶ برد کسب کرده بود در حالی که بلغارستان تنها یک پیروزی برابر تیم ملی ایران به دست آورد.
اگرچه تیم دی جورجی با توجه به میزبانی مرحله نهایی لیگ ملت ها نگرانی خاصی بابت صعود به فینال ندارد اما با قدرت کامل در این مرحله حاضر شده و امروز یک بار دیگر این مسئله را نشان داد. جایی که ایتالیا موفق شد به راحتی و در سه ست پیاپی بلغارستان را شکست دهد و هفتمین برد خود در لیگ ملت‌ها را کسب کند.
ایتالیا در ست های اول و دوم به راحتی و با نتایج ۲۵-۱۵ و ۲۵-۲۰ بر حریف خود غلبه کرد. با این حال در ست سوم کار کمی پیچیده شد و حتی تیم دی جورجی در مقطعی چند امتیاز از حریف خود عقب افتاد اما نهایتاً با نتیجه ۲۵-۲۳ به پیروزی رسید.

نکته قابل توجه درباره مسابقه امروز اینکه با وجود حضور ایوان زایتسف در لیست تیم ملی ایتالیا دی جورجی ترجیح داد از او مقابل بلغارستان استفاده نکند. با این وجود به نظر می رسد که فوق ستاره ایتالیایی ها در ادامه هفته سوم به کار گرفته خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید