ورزش 3/ سیمونه اینزاگی، سرمربی جوان اینتر از بازگشت روملو لوکاکو به این تیم استقبال کرد.
بعد از سپری کردن یک فصل ناموفق در چلسی، روملو لوکاکو بخش قابل توجهی از دستمزد خود را کاهش داد تا دوباره لباس اینتر را به تن کند. از فردا تمرینات فصل جدید نراتزوری آغاز می شود و عصر امروز سیمونه اینزاگی در یک نشست خبری در مورد مسائل مختلف و شرایط اینتر در فصل بعد صحبت کرده است.
سیمونه اینزاگی گفت: "همه ما پائولو دیبالا را می شناسیم و صحبت درباره او بی فایده است. ما شش مهاجم در تیم داریم و درست نیست که در مورد بازیکنانی که در تیم نیستند صحبت کنیم. مانند دیبالا، من دوست ندارم در مورد بازیکنانی که با باشگاه های دیگر قرارداد دارند صحبت کنم. اگر شرایطش باشد باشیم در مورد گلیسون برمر نیز صحبت خواهیم کرد و حالا این کار درست نیست. 
فصل عجیبی خواهد بود، ما 20 بازی در سه ماه انجام خواهیم داد و سپس 50 روز استراحت خواهیم کرد. این اتفاق برای همه جدید است. ما فصل گذشته دو جام بردیم، اما متاسفیم که عنوان قهرمانی را کسب نکردیم. البته با 84 امتیاز، شما پنج بار از شش بار در لیگ قهرمان می شوید. ما دوباره فصل را با همان شور و اشتیاق شروع می کنیم و امیدواریم شرایط مناسب باشد.
بازگشت روملو لوکاکو به اینتر؟ من رابطه بسیار خوبی با لوکاکو دارم. باشگاه به من در مورد این احتمال اطلاع داد و این برای من خبر مهم و بزرگی بود. با این حال فراموش نکنید که فصل گذشته بهترین خط حمله را در سری آ داشتیم. لوکاکو گزینه ها و راه حل های بیشتری به ما خواهد داد، اما من فراموش نمی کنم مهاجمانم فصل قبل چه عملکردی داشتند. من در حال حاضر چند ایده در مورد استفاده از لوکاکو در ترکیب دارم. لوکاکو انتخاب های بیشتری به ما می دهد و همچنین مهاجمان دیگری اینجا هستند که در گذشته خوب کار کرده اند.
دروازه بان اول فصل بعد؟ سمیر هندانوویچ در ترکیب ثابت قرار خواهد داشت، زیرا او در فصل گذشته شایستگی خود را نشان داد. همه ما از ارزش های آندری اونانا باخبریم، این دروازه بان آینده اینتر است و شانس درخشش خواهد داشت."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید