طرفداری/ محمد نوری در گفتگو با  خبرنگار ما در اصفهان ابراز امیدواری کرده به همراه ذوب‌آهن به موفقیت برسد.
محمد نوری در حاشیه تمرین امروز ذوب آهن مقابل دوربین طرفداری قرار گرفت.
محمد نوری درباره اضافه شدنش به کادرفنی ذوب آهن به امید قاسمیان، خبرنگار رسانه طرفداری در اصفهان گفت:
 خوشحالم آغاز کار مربیگری ام در یک تیم ریشه دار بوده که نایب قهرمان آسیا شده است و برایم افتخار بزرگی است. امیدوارم جواب اعتماد تارتار و مدیران باشگاه را بدهم.
او درباره نحوه خداحافظی خودش و حدادی فر از دنیای فوتبال که شکل خوبی نداشته گفت:
 همین الان هم شرایط بازی کردن دارم ولی کمی سن و سالم بالا رفته است و علاقه داشتم به مربیگری رو بیاورم و میدان را به جوان تر ها بدهم که انگیزه بیشتری دارند. من هم در عرصه ملی و باشگاهی افتخارات زیادی کسب کردم و برایش زحمت کشیدم. همانطور که فوتبالم را از اصفهان شروع کردم، خوشحالم مربیگری ام هم از اصفهان شروع شده است. نیازی به بازی خداحافظی نداشتم. زمانی که در پیکان کاپیتان بودم و تارتار سرمربی بود هم گفت بازی خداحافظی بگذارم ولی تمایلی نداشتم. خودم شرایط را طوری دیدم که باید فوتبال را کنار بگذارم و به مربیگری بیایم. در حال سپری کردن کلاس هایش هم هستم. امیدوارم مربی ای شوم که به درد فوتبال ایران و جوان ها بخورم.
نوری درباره ثبات کادرفنی گفت:
 چهار سال افتخار شاگردی مهدی تارتار را داشتم. ساختار ذوب آهن هم بسیار منضبط و خوب است و این می تواند به مربی کمک کند. البته بودجه ذوب آهن نسبت به باشگاه های متمول کمتر است و این باعث می شود حد انتظارات پایین تر بیاید ولی ما تمام تلاش مان را می کنیم. چند سالی از جایگاه اصلی اش دور مانده ذوب آهن ولی امیدواریم هواداران کمک کنند روزهای خوب از راه برسد.
نوری درباره ورود سیدجلال حسینی و قاسم حدادی فر به عرصه مربیگری گفت:
 جا دارد از هر دو باشگاه تشکر کنم چون هر دو بازیکن تلاش زیادی کردند و جام هایی را به دست آوردند. امیدوارم باشگاه های دیگر هم همین مسیر را بروند و از کسانی که برای باشگاه شان زحمت کشیدند استفاده کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید