فرارو/ چهار روز تا شروع لیگ برتر فرصت باقی مانده و پرسپولیس همچنان در حال لینک شدن به مهاجم‌های مختلفی است.
در یک ماه اخیر مهم‌ترین خبرهای مرتبط با باشگاه پرسپولیس حول ماجرای جذب مهاجم از سوی این تیم متمرکز شده بود. در این هفته‌ها مدام مهاجم‌هایی به پرسپولیس لینک می‌شدند. مذاکراتی صورت می‌گرفت و خروجی نهایی عدم توافق بود. حالا باید دید در فاصله چهار روز تا شروع لیگ پرسپولیس می‌تواند مهاجمی را در اختیار بگیرد یا خیر؟
پرسپولیسی‌ها شروعی خیره کننده در بازار نقل و انتقالات داشتند. به گونه‌ای که از همان روزهای نخست لقب کهکشانی را به خود اختصاص دادند. رضا درویش خیلی زود دست به کار شده بود و از سه هفته مانده به پایان لیگ و وقتی که مشخص شد آنها قهرمان لیگ نمی‌شوند مذاکرات برای جذب بازیکن را آغاز کرد. به این ترتیب آنها خیلی زود و در حالی که رقبا درگیر مسائل کلان‌تر بودند چند ملی‌پوش را به تیم‌شان آوردند.

تابستان نقل و انتقالات برای سرخ‌ها از همان ۲۳ خرداد با بازگشت علیرضا بیرانوند و سروش رفیعی و با جذب مهره‌هایی همچون مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، سعید صادقی، محمدمهدی احمدی و سینا اسدبیگی خیلی داغ شروع شد. آنها خط به خط در حال ترمیم تیم‌شان و تبدیلش به وضعیتی ایده‌آل بودند. بعد از جذب سعید صادقی به عنوان بازی ساز همه منتظر بودند که پرسپولیس با خرید یک مهاجم تراز اول مشکل گلزنی‌اش را هم حل کند. اما نزدیک به دو ماه است که آنها تلاش می‌کنند یک مهاجم را به تیم‌شان بیاورند و نمی‌توانند.

این مسئله البته با توجه به سابقه پرسپولیس در خرید بازیکن بی‌کیفیت خارجی کمی هم نگران کننده است. فشار یحیی گل‌محمدی و هواداران روی مدیریت تیم ممکن است نهایتا منجر به خریدی شتاب‌زده شود که برای پرسپولیس هزینه‌های سنگین‌تری خواهد داشت.

هواداران پرسپولیس که در روزهای نخست نقل و انتقالات به درویش لقب پرز را داده بودند حالا به منتقد او تبدیل شده‌اند چرا که او علیرغم وعده‌ها نتوانسته با یک مهاجم تراز اول برای تیمش به توافق برسد.

از آنجایی که میانه یحیی گل‌محمدی و درویش هم کمی شکرآب است اگر مدیرعامل پرسپولیس نتواند مهاجمی را به تهران بیاورد باید منتظر مصاحبه‌های تند و خداحافظی‌های گاه و بیگاه یحیی گل‌محمدی هم باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

Hola