ورزش 3/ روزنامه میرر در گزارشی به سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی پرداخت. در این گزارش به عملکرد عجیب هالک ایرانی در آخرین مبارزه‌اش مقابل تایتان قزاق اشاره شده است. غریبی در راند اول مبارزه با حریف شکست خورد و با انتقادهای زیادی در ایران روبرو شد. 
میرر در گزارش خود اشاره می‌کند که مربی سجاد غریبی بعد از مبارزه تایید کرد که او از چند روز قبل قصد داشته از مبارزه با ورزشکار قزاق انصراف بدهد.

سجاد غریبی در دوبی و در برنامه‌ای موسوم به Wicked N' Bad's white-collar به مصاف حریف قزاق به نام جومانوف آلمات بخیتوویچ رفت که با لقب تایتان قزاق روی رینگ حاضر شد. میرر می‌گوید از همان ثانیه‌های اول مشخص شد که بخیتوویچ شانس بیشتری برای پیروزی دارد چرا که سجاد غریبی حتی آنقدر آمادگی بدنی نداشت که یک مشت به سمت حریف پرتاب کند.
حمزه مرادیان، مربی جدید غریبی، که مدت کوتاهی قبل از مبارزه به عنوان مربی او منصوب شده بود با اعلام اینکه زمان کافی برای کار با هالک ایرانی را نداشت گفت:" بعد از اینکه با هم آشنا شدیم فهمیدم مدیران برنامه‌های سجاد هیچ چیز از ورزش نمی‌دانند. آنها با یک کمپانی بوکس در دوبی قراردادی بسته بودند و سجاد طبق قرارداد باید مبارزه می‌کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید