ورزش 3/ مالک جدید باشگاه چلسی برای کسب رضایت هر چه بیشتر هواداران قصد دارد تغییرات ظاهری نمادینی در ورزشگاه خانگی باشگاه، استمفوردبریج، بوجود بیاورد.
تاد بولی، مالک جدید باشگاه چلسی، از زمان خرید سهام باشگاه انگلیسی تلاش کرده رابطه صمیمانه‌ای با هواداران ایجاد کند. او که روی صندلی‌ای نشسته که زمانی در اختیار رومن آبراموویچ بود می‌داند یکی از عوامل مهم برای موفقیتش در این باشگاه داشتن رابطه خوب با هواداران چلسی است.
رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند تاد بولی امسال تابستان سعی کرد با فعالیت گسترده در بازار نقل و انتقالات هواداران را از خودش راضی کند. ولی تلاشهای او تنها به خرید بازیکن ختم نشده و مالک جدید چلسی به اهمیت تغییرات نمادین واقف است. در نتیجه او به زودی عملیات تغییرات در استمفوردبریج را برای رضایت بیشتر هواداران آغاز خواهد کرد.
مالک جدید باشگاه و مدیریت برنامه‌هایی برای ایجاد تغییرات ظاهری در ورزشگاه خانگی چلسی، استمفوردبریج، تدارک دیده‌اند که هدف‌شان تقویت حس هم‌خانواده بودن بین هواداران و تاکید بیشتر بر هویت ویژه و سنتی چلسی است.


طبق برنامه قرار است در بخشی از ورزشگاه دیوارنگاره بزرگی با بخشی از متن شعارهای محبوب هواداران در استادیوم طراحی و اجرا شود. همچنین، در جایگاه شرقی استادیوم عبارت "باشگاه فوتبال چلسی" با ابعاد بزرگ نوشته خواهد شد. یکی دیگر از تغییرات، قرار دادن آرم قدیمی چلسی بر روی ورودی موزه باشگاه است.

در جایگاه غربی استمفوردبریج هم عبارت چلسی اف‌سی با استفاده از چراغهای ال‌ای‌دی که طول آنها بیشتر از یک متر برآورده می‌شود به نمایش گذاشته خواهد شد. از این گذشته، دیواره‌های بین سکوها که در حال حاضر به رنگ سبز است با استفاده از پوشش وینیل به رنگ آبی، رنگ باشگاه، درخواهد آمد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید