خبر ورزشی/ مهدی قایدی یکی از اهداف استقلال در نقل و انتقالات است، اما به نظر می‌رسد شانس چندانی برای بازگشت به جمع آبی‌پوشان نداشته باشد. 
ستاره دو فصل قبل استقلال با یک انتقال خوب به لحاظ مالی در تابستان گذشته راهی لیگ امارات و باشگاه الاهلی شد. قایدی شروع خوبی در این تیم داشت ولی هرچه گذشت، این ستاره با استعداد را بیشتر روی نیمکت و  سکو دیدیم، تا درون زمین.

اخباری که طی روزهای گذشته به گوش رسید، حاکی از آن بود که مدیران الاهلی دیگر علاقه ای به همکاری با قایدی ندارند. حتی  سرمربی سابق این تیم هم معتقد بود که مهدی تمام وقت و انرژی‌اش را برای تفریح می گذارد و نیازی به مهاجم ایرانی‌اش ندارد. ژاردیم سرمربی جدید الاهلی هم به مدیران این باشگاه اعلام کرد که نیازی به قایدی ندارد و این بازیکن می تواند از الاهلی جدا شود.

قایدی ۴ فصل دیگر با الاهلی قرارداد دارد و با توجه به اینکه این باشگاه هزینه زیادی برای جذب قایدی کرده، قطعا حاضر نیست به راحتی این بازیکن را از دست بدهد. یکی از گزینه‌های پیش رو برای مهدی بازگشت قرضی به استقلال است. از یک طرف گفته می‌شود او به خاطر شرایط خانوادگی‌اش ترجیح می‌دهد در امارات بماند و از طرف دیگر استقلالی‌ها کماکان پیگیر بازگرداندن او به لیگ برتر هستند.

در حالی که طی روزهای گذشته این بحث مطرح شده که قایدی در این مقطع علاقه‌ای به بازگشت به فوتبال ایران ندارد و همسر این بازیکن هم مخالف بازگشت او به ایران است، ولی استقلال همچنان برای بازگشت مهدی تلاش می کند و حتی صحبت‌های اولیه را هم با این بازیکن انجام داده است.

اطرافیان قایدی مدعی هستند شانس استقلال برای جذب این بازیکن زیاد نیست؛ مگر اینکه قایدی به خاطر حضور مجدد در تیم ملی و قرار گرفتن در لیست اسکوچیچ برای جام جهانی قید حضور در امارات را بزند و به استقلال بازگردد و البته همسرش هم در این راه مخالفتی نداشته باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید