تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید که پس از رئال مادرید به دوران مربیگری‌اش پایان خواهد داد.
کارلو آنچلوتی که شاگردانش بامداد دوشنبه (به وقت تهران) در هفته اول فصل جدید مسابقات فوتبال لالیگای اسپانیا میهمان آلمریا هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: ایده ما این است که این فصل بیشتر از سیستم چرخشی استفاده کنیم.
وی همچنین در خصوص عدم قرارگیری نام هافبک آلمانی‌اش در لیست 30 کاندیدای کسب توپ طلای «فرانس فوتبال» اظهار داشت: تونی کروس فصل فوق‌العاده‌ای داشت و کمی عجیب است که نام او در لیست کاندیدای کسب توپ طلا نیست. همچنین متعجب شدم که نام فدریکو والورده و اِدر میلیتائو را در این لیست ندیدم.
سرمربی ایتالیایی رئال مادرید همچنین در خصوص قرار گرفتن بال برزیلی تیمش در رده نهم رده‌بندی بهترین بازیکنان فصل گذشته یوفا خاطرنشان کرد: وینیسیوس جونیور فصل شگفت‌انگیزی داشت و به نظرم او توجهی به اینکه در چه جایگاهی قرار گرفته، ندارد. او در آینده برای کسب توپ طلا خواهد جنگید.
کارلتو در ادامه درباره وضعیت بازیکنانش گفت: رودیگر در پست دفاع میانی بازی خواهد کرد و تنها در صورتی که نیاز باشد در او در پست دفاع کناری استفاده خواهیم کرد. کاسمیرو و چوامنی با هم سازگار هستند. آنها ویژگی‌های متفاوتی دارند و می‌توانند در کنار هم بازی کنند.
وی درباره دو هافبک دیگر خود هم یادآور شد: نمی‌دانم که آیا ادن اِزار مقابل آلمریا بازی خواهد کرد یا خیر، اما به طور حتم او بیشتر از فصل قبل بازی خواهد کرد. ادن می‌‌تواند در چند پست بازی کند. در مورد والورده هم نمی‌دانم که آیا او را در ترکیب اصلی خواهم گذاشت یا خیر. او اما عضو مهمی از تیم است و پیشرفت زیادی کرده است. فدریکو به ما کمک زیادی می‌کند.
آنچلوتی 63 ساله در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: من در بهترین باشگاه جهان هستم و همین هر روز به من انگیزه برای ادامه کار می‌دهد. خوشحالم که اینجا در رئال مادرید هستم. من دوران مربیگری‌ام را در رئال به پایان خواهم برد و پس از آن بازنشسته خواهم شد.
سرمربی کهکشانی‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: تا آغاز جام جهانی 2022 قطر (اواخر آبان ماه) مشکلات زیادی نخواهیم داشت، اما پرسش مهم این است که ملی‌پوشان ما پس از جام جهانی با چه وضعیتی به تیم باز خواهند گشت. آنها پس از جام جهانی به مرخصی نخواهند رفت و برای همراهی تیم در بخش مهم فصل، بازخواهند گشت.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید