ورزش 3/ جوردن هندرسون، کاپیتان انگلیسی لیورپول، جدایی سادیو مانه از این تیم را دشوار توصیف کرده است.
سادیو مانه، ستاره سنگالی و سابق لیورپول، بعد از سپری کردن 6 سال درخشان در این باشگاه و دستیابی به همه افتخارات، در ابتدای فصل تابستان این تیم را به مقصد بایرن مونیخ ترک کرد. جوردن هندرسون مدعی شد دل همه بازیکنان برای سادیو مانه تنگ می‌شود و البته این تیم جایگزین‌های مناسبی برای پر کردن جای خالی این بازیکن در رختکن دارد. 
جوردن هندرسون گفت: "حالا که سادیو مانه از لیورپول رفته، امیدوارم بتوانیم خودمان را با شرایط تطبیق دهیم و کمی تغییر کنیم، اما همانطور که گفتم زندگی ادامه دارد. یکی از بهترین بازیکنان جهان را از دست دادیم و سادیو مانه شخصیت بزرگی است. او همیشه لبخند زده و با اطرافانش شوخی می‌کند. باید به پیشرفت کردن و مطالبه بیشتر از خودمان ادامه دهیم و بخواهیم در بالاترین سطح عمل کنیم. این تمام چیزی است که ما می توانیم کنترل کنیم.
دل همه ما برای سادیو مانه تنگ خواهد شد، اما فوتبال همین است. امیدوارم او در بایرن مونیخ عملکرد خوبی داشته باشد و ما نیز چند بازیکن جدید به این گروه اضافه کرده‌ایم. ما مهاجمان خوب زیادی در رختکن داریم، بابی فیرمینو از بند مصدومیت رها شده و می‌تواند خیلی لیورپول را تقویت کند. حضور او در زمان سبک نحوه بازی ما بسیار مهم است و فیرمینو بازیکن بزرگی محسوب می‌شود. فابیو کاروالیو هم به تیم ملحق شده و در این مدت واقعا خوب کار کرده است.
کورس قهرمانی در لیگ برتر؟ تیم‌های نزدیک به ما در حال پیشرفت هستند. اسپرز در این فصل تیمی قوی خواهد بود، آنها بازیکنان واقعا خوبی را به‌خدمت گرفته‌اند و آنتونیو کونته در این تیم عملکرد درخشانی دارد. منچستریونایتد یک سرمربی جدید به خدمت گرفته و آرسنال نیز در حال اوج گرفتن است."

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید