ورزش 3/ استون ویلا تحت هدایت استیون جرارد، موفق شد 1-2 از سد اورتون به مربیگری فرانک لمپارد عبور کند.
هفته دوم لیگ برترِ فصل جدید امروز آغاز شد و استون ویلا در دیداری تماشایی و مهیج توانست با نتیجه 1-2 اورتون را مغلوب کند. ابتدا این دنی اینگز بود که در نیمه اول و در دقیقه 38 موفق شد دروازه اورتون را باز کند و تلاش این تیم برای جبران اثربخش نبود و تیم جرارد با برتری 0-1 راهی رختکن شد. اما جریان مسابقه تا دقایق پایانی در نیمه دوم آرام پیش رفت و در دقیقه 86 بود که ایمیلینو بوئندیا توانست گل دوم ویلا را به ثمر برساند.
اورتون که چیزی برای از دست دادن نداشت، سراپا حمله شد و یک دقیقه بعد لوکاس دینیه به اشتباه دروازه خودی را گشود تا اختلاف به حداقل برسد. اما تلاش اورتون برای زدن گل تساوی اثربخش نبود و در نهایت استون ویلا با نتیجه 1-2 موفق به کسب پیروزی در این مسابقه شد.
جالب اینجاست این دیدار، اولین تقابل در عرصه مربیگری بین استیون جرارد و فرانک لمپارد بود. این دو فوق ستاره بزرگ فوتبال انگلیس، 59 بازی را در کنار یکدیگر در ترکیب سه شیرها بازی کردند. همچنین جرارد و لمپارد در 20 بازی لیگ برتر به‌عنوان بازیکن مقابل هم به میدان رفتند که سهم تیم لمپارد 10 برد و جرارد هفت پیروزی بود، اما حالا اولین رویارویی در رده مربیگری به سود جرارد تمام شده است. به نظر می‌رسد هر دو سرمربی آینده روشنی دارند و احتمالا به‌زودی آنها را روی نیمکت تیم‌های بزرگ و حتی شاید تیم ملی انگلیس مشاهده خواهیم کرد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید