ورزش 3/ ممفیس دیپای پس از توافق با بارسلونا بر سر فسخ قرارداد، در آستانه انتقال به باشگاه یوونتوس قرار گرفته است.
ممفیس دیپای، مهاجم 28 ساله و هلندی، سال گذشته پس از جدایی از المپیک لیون با انتقالی آزاد به بارسلونا پیوست. اما دوران حضور این بازیکن در نوکمپ چندان موفقیت آمیز نبود و حالا ممفیس دیپای در راستای تلاش باشگاه برای حل مشکلات مالی، از بارسلونا جدا شود. شرایط بغرنج باشگاه اسپانیایی آنها را مجبور به فروش چند بازیکن کرده و ممفیس دیپای قصد دارد یک ماجراجویی جدید را در لیگ ایتالیا و باشگاه یوونتوس امتحان کند.

نشریه موندو دپورتیوو امروز در گزارشی مدعی شد این ستاره هلندی با فسخ قرارداد با بارسلونا موافقت کرده و بدین ترتیب با انتقالی آزاد راهی تورین خواهد شد. ممفیس دیپای برای ثبت قراردادی دو ساله با یوونتوس با دستمزد حدود 5 میلیون یورو خالص در هر فصل به اضافه دو میلیون یورو پاداش، با مدیران باشگاه ایتالیایی به توافق دست یافته است.
جزئیات این توافق در حال نهایی شدن است و به نظر می رسد ممفیس دیپای هفته آینده کاتالونیا را به مقصد تورین ترک کرده و آماده پیوستن به تیم تحت هدایت آلگری شود. این ستاره تکنیکی در طول یک سال حضورش در بارسلونا، در 36 بازی در تمامی رقابت ها 13 گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. اما بعد از جدایی رونالد کومان و ورود ژاوی به رختکن بارسلونا بود که دیگر اوضاع چندان بر وفق مراد ممفیس دیپای پیش نرفت و حالا او فاصله ای تا پوشیدن لباس یوونتوس در فصل جدید ندارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید