ورزش 3/ میلان و اینتر نیز در بین لیست باشگاه‌هایی بودند که در تابستان امسال انتقال احتمالی کریستیانو رونالدو را رد کرده و تمایلی به جذب این بازیکن بزرگ نشان ندادند.
ژرژ مندس، مدیر برنامه ستاره پرتغالی منچستریونایتد با دو باشگاه بزرگ شهر میلان را در پایان ماه ژوئن تماس گرفته و به آنها برای انتقال احتمالی این بازیکن چراغ سبز نشان داده است. با توجه به تاریخچه و موقعیت میلان و اینتر، حضور آنها در لیگ قهرمانان و شرایط زندگی در شهر میلان، رونالدو از انتقال به هر کدام از این دو باشگاه رضایت داشته و حاضر به بازگشت به ایتالیا، تنها یک سال بعد از ترک تورین بوده است.

البته مدیران هر دو باشگاه اینتر و میلان بلافاصله این پیشنهاد را رد کردند. هیچ یک از این دو علاقه ای به پرداخت حقوق هنگفت و 24 میلیون یورویی خالص رونالدو در هر فصل را نداشتند و قوانین موجود در ایتالیا در این مورد خاص کمکی به کاهش رقم نمی کرد.
از آنجایی که ستاره پرتغالی اواخر آگوست گذشته و بدون حفظ اقامت خود کشور ایتالیا را ترک کرد، هیچ باشگاهی از این کشور نمی توانست از قانون تخفیف مالیات استفاده کند و در واقع تیم های خواهان رونالدو، ملزم به پرداخت 45 میلیون یورو ناخالص در یک سال می شدند. بدین ترتیب این انتقال منتفی شد و پاسخ مدیران روسونری و نراتزوزی به ژرژ مندس، منفی بود. چندین باشگاه بزرگ دیگر در سراسر اروپا از جمله بایرن مونیخ، چلسی، پاری سن ژرمن، اتلتیکو مادرید و رئال مادرید نیز در فصل تابستان امسال شانس جذب رونالدو را رد کردند و به نظر او چاره ای جز ماندن در اولدترافورد ندارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید