طرفداری/ هواداران پرسپولیس در فضای مجازی اعتقاد دارند در آخرین ثانیه‌های بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن سوت داور بازی مانع از گلزنی پرسپولیسی‌ها شد.
یکی از بحث‌برانگیزترین صحنه‌های داوری بازی پرسپولیس و ذوب آهن به سوت لحظه آخر داور بازی مربوط می شود که مشخص نشد دلیل توقف بازی چه بوده است.
در بازی پرسپولیس و ذوب آهن چند صحنه مشکوک داوری وجود داشت که طی دیشب و امروز کارشناسان داوری در مورد آن به بحث و تبادل نظر پرداخته اند و نظرهای مختلفی در مورد هر یک از صحنه ها اعلام شده است.
اما واقعیت این است که هنوز هیچ اظهارنظری در مورد یکی از مشکوک ترین تصمیمات موعود بنیادی فر صورت نگرفته است. نگاهی دوباره به لحظات پایانی بازی ذوب آهن و پرسپولیس نشان می‌دهد در حالی که مهدی ترابی و تمیروف در موقعیت تک به تک با دروازه بان حریف بودند، به یک باره بنیادی فر در سوت خود دمید و مانع از ادامه بازی شد. 
هواداران پرسپولیس در فضای مجازی می گویند بازی در حالی تمام شد که داور در ثانیه آخر یک موقعیت گل قطعی را از سرخ‌ها گرفت. در این لحظه ترابی می‌توانست تمیروف را در موقعیت گل قرار دهد و او با گلر حریف تک به تک شود اما داور سوت زد. آن هم درحالی که هیچ کدام از خطاهایی که می تواند باعث چنین تصمیمی شود در این صحنه رخ نداد. یعنی نه مهاجمان پرسپولیس در محوطه آفساید بودند و نه خطایی صورت گرفت. بازی در جریان بود و داور به یک باره سوت زد و چند ثانیه بعد نیز سوت پایان بازی زده شد. جالب این که تا به این لحظه هنوز مشخص نشده موعود بنیادی فر به عنوان داور بازی به چه دلیلی بازی را متوقف کرده است.
به هر حال این یکی از صحنه هایی است که هواداران پرسپولیس حسابی نسبت به آن معترض بودند. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید