ورزش 3/ آداما نیان مهاجم خارجی تیم نساجی به نظر می‌رسد خیلی زود به ترکیب اصلی این تیم راه پیدا کند و دارای جایگاه ثباتی در تیم حمید مطهری شود.
او که به تازگی به تیم نساجی پیوسته است در مصاف با مس رفسنجان در استادیوم نقش جهان شانس حضور در ترکیب ثابت تیم را پیدا نکرد و حتی به عنوان بازیکن ذخیره هم به میدان نیامد اما پیش بینی می شود در بازی با سپاهان در هفته دوم بازی با پیراهن تیم نساجی را تجربه کند.
او بعد از بازی با مس رفسنجان در بازی دوستانه به خوشه طلایی زننده یکی از گل های نساجی بود و نشان داد آماده است در خط حمله تیم نساجی جولان دهد. در صورتی که حمید مطهری در ادامه بازی ها بخواهد با یک مهاجم بازی کند رقابت جذابی بین این مهاجم خارجی و کریم اسلامی شکل خواهد گرفت. کریم اسلامی فصل گذشته با 8 گل در لیگ برتر و جام حذفی بهترین گلزنی تیم نساجی بشمار می رفت. او در بازی با مس رفسنجان که با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید برای تیم نساجی پنالتی گرفت و این ضربه توسط حامد شیری تبدیل به گل شد.
تیم نساجی در خط حمله علاوه بر این دو بازیکن عرفان گل محمدی و مهدی نظری را هم دارد اما حمید مطهری برای اینکه خیالش از بابت یک مهاجم ششدانگ در ترکیب تیمش راحت شود آداما را بخدمت گرفت که گفته می شود مهاجم توانمندی است و با حضور در ترکیب تیم نساجی نگاه ها را متوجه خود خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید