آخرین خبر/ قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان در صوفیه بلغارستان محل برگزاری این مسابقات برگزار شد.
به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ساعت 12:30 فردا (دوشنبه) و با برگزاری مسابقات اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم آغاز می شود.
نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 57 کیلوگرم که 20 کشتی گیر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان در دور نخست به مصاف سیمون پیرودو از ایتالیا می رود و در صورت پیروزی در این مبارزه، در دور بعد به مصاف جوری وولک از آمریکا می رود.
در وزن 61 کیلوگرم که 21 نفر شرکت کرده اند، آرمین حبیب زاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با میکیتا آبراموف از اوکراین کشتی می گیرد.
در وزن 65 کیلوگرم که 22 نفر حضور دارند، محمدرضا شاکری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف موحامد بکتمیروف از اتریش می رود.
در وزن 70 کیلوگرم که 22 کشتی گیر در آن شرکت دارند، حسین محمد آقایی در دور نخست با بگیجان کولداشیف از ازبکستان پیکار می کند و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف مارسل ناگی از مجارستان می رود.
در وزن 74 کیلوگرم که 22 نفر حصور دارند، عرفان الهی در دور نخست استراحت می کند و در دور دوم با الکساندر فاکوندو از آمریکا سرشاخ می شود.
در وزن 79 کیلوگرم که 19 شرکت کننده دارد، سبحان یاری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برایدیو تامپسون از آمریکا می رود.
در وزن 86 کیلوگرم که با حضور 19 نفر برگزار می شود، عارف رنجبری در دور نخست با قرعه استراحت روبروست و در دور دوم با ژولین ایوانوف از بلغارستان مبارزه خواهد کرد.
در وزن 92 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، امیرحسین فیروزپور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف ساتوشی میورا از ژاپن می رود.
در وزن 97 کیلوگرم که 15 کشتی گیر در آن شرکت کرده اند، امیرعلی آذرپیرا در دور نخست به مصاف تویوکی هامادا از ژاپن می رود و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد با برنده مبارزه میان گئورگین تریپون از رومانی و زلیم خان موسیخانوف از قزاقستان کشتی می گیرد.
در وزن 125 کیلوگرم که 12 شرکت کننده دارد، امیررضا معصومی در دور نخست استراحت می کند و در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان مراب سلیماناشویلی از گرجستان  و لیووا گئورگیان از ارمنستان می رود.
مسابقات پنج وزن نخست روزهای دوشنبه و سه شنبه، و رقابت های اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار می شود.
مسابقات نیمه نهایی پنج وزن نخست از ساعت 19:30 به وقت ایران، و رقابت های نیمه نهایی پنج وزن دوم از ساعت 18:15 به وقت ایران برگزار می شود.
رقابت های رده بندی و فینال این مسابقات نیز از ساعت 19:30 تا 22 برگزار خواهد شد


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید