ورزش 3/ بازی امشب چلسی و تاتنهام یک جنگ تمام‌عیار میان آنتونیو کونته و توماس توخل بود؛ جنگی که کونته در ثانیه‌های پایانی از شکست فرار کرد.
چلسی در دومین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر به مصاف تاتنهام می‌رود. 
موقعیت‌های خطرناک نیمه اول هردو متعلق به چلسی بود. در دقیقه 18 در یک حرکت ترکیبی زیبا پاس عمقی انگولو کانته، استرلینگ را به محوطه جریمه رساند و او پاسی پشت پا برای کای هاورتس کاشت که شوتش با فاصله‌ای کم به بیرون رفت. در ضربه کرنر به‌دست آمده نیز ارسال دقیق مارک کوکوریا با والی دیدنی کالیدو کولیبالی همراه شد تا چلسی نیمه اول خوب خود را با برتری به پایان ببرد.  
گل تاتنهام خیلی جنجالی بود. تکل بی‌محابای رودریگو بنتانکور روی پای کای هاورتس باعث شد توپ به تاتنهامی‌ها برسد و پس از شوت پشت محوطه امیل هویبیرگ، تاتنهام بالاخره دروازه چلسی را پس از شش مسابقه باز کرد. پس از گل هویبیرگ، آنتونیو کونته به سوی نیمکت چلسی خوش‌حالی کرد که این کار او واکنش توخل را در پی داشت و جو کنار زمین متشنج شد. دو سرمربی با کارت زرد جریمه شدند. چند دقیقه پس از این گل، ریس جیمز روی پاس رحیم استرلینگ، گل پیروزی‌بخش چلسی را به ثمر رساند.
در حالی که هواداران چلسی مطمئن از برد مقابل تاتنهام بودند، تیم آنتونیو کونته روی ضربه سر هری کین از روی کرنر به گل رسید. پس از پایان بازی، آنتونیو کونته با توماس توخل دست داد اما سرمربی آلمانی، دست کونته را رها نکرد و این مسئله جرقه تنش و درگیری دیگری را میان آن‌ها زد که با مداخله بازیکنان و داور در وسط زمین، آن‌ها از یک‌دیگر جدا شدند. 
گل چلسی: کالیدو کولیبالی 19'، ریس جیمز 77'
گل تاتنهام: پیر امیل هویبیرگ 67'، هری کین 6+90'

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید