ورزش 3/ روملو لوکاکو، مهاجم جدید اینتر، در درگیری بین توماس توخل و آنتونیو کونته طرف سرمربی ایتالیایی را گرفته است.
بازگشت روملو لوکاکو به اینتر فوق العاده بود و این بازیکن در جریان پیروزی 2-1 نراتزوری مقابل لچه در هفته ابتدایی، کمتر از تنها 90 ثانیه بعد از بازگشت به تیم سابق خود موفق به گلزنی شد. بعد از سپری کردن دورانی دشوار در چلسی و افت محسوس در لیگ برتر، این مهاجم تنومند انگیزه زیادی برای اثبات دوباره توانایی های خود با لباس اینتر دارد و می خواهد به توماس توخل و کادر فنی چلسی ثابت کند در موردش مرتکب اشتباه شده اند.
اما امروز صبح روملو لوکاکو یک استوری مبهم در صفحه اینستاگرام خود با این مضمون منتشر کرد: "وقتی مردم نمی توانند شما را کنترل کنند، سعی می کنند طرز نگاه مردم به شما را کنترل کرده و آن را مدیریت کنند."
به نظر این ستاره بلژیکی به تساوی جذاب و دیدنی 2-2 چلسی مقابل تاتنهام در مسابقه دیشب و درگیری بین توماس توخل و آنتونیو کونته اشاره می کند. روملو لوکاکو در دوران حضور در چلسی اصلا رابطه خوبی با توماس توخل نداشت و تصور می کرد این سرمربی بلد نیست از توانایی های او به خوبی بهره گیرد و قصد دارد نتایج ضعیف تیم را گردن این بازیکن اندازد. اما برعکس، لوکاکو رابطه دوستانه و بسیار خوبی با کونته دارد و سرمربی ایتالیایی به هر تیمی که رفته خواهان جذب این بازیکن گلزن و 29 ساله شده است. پس طبیعی است که لوکاکو در این درگیری طرف کونته را بگیرد و با استفاده از فرصت، به توماس توخل هم طعنه بزند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید