ورزش 3/ ژوزه مورینیو به بازیکنان و کادرفنی رم پس از پیروزی در بازی اول فصل مقابل سالرنیتانا پاداش جالبی داده است.
جالوروسی شب گذشته و به لطف تک گل برایان کریستانته شروعی خوبی در لیگ داشته و موفق به کسب هر سه امتیاز در دیدار هفته ابتدایی برابر سالرنیتانا شد. رم در این مسابقه عملکرد مناسبی از خود نشان داد تا هواداران این تیم بیش از گذشته نسبت به ادامه فصل امیدوارتر شوند. اما نشریه کوریره دلواسپورت در گزارشی مدعی شد پس از اتمام این بازی، ژوزه مورینیو تصمیم گرفته از بازیکنان و کادر خود پذیرایی کند و 60 پیتزا برای همه اعضای تیم خریداری کرده است.
جالوروسی تاکنون پنجره نقل و انتقالات تابستانی هیجان انگیزی را پشت سر گذاشته و هواداران این تیم امیدوارند بعد از سال ها دوباره در لیگ قهرمانان اروپا حضور پیدا کنند. ستاره هایی مانند پائولو دیبالا و نمانیا ماتیچ به صورت رایگان راهی رم شدند و این باشگاه جورجینیو واینالدوم از پاری سن ژرمن را به صورت قرضی به خدمت گرفته است. مورینیو همچنین در نهایی شدن انتقال آندره‌آ بلوتی تاثیرگذار بوده و ترکیب این تیم بعد از سال ها پرستاره شده است.
ژوزه مورینیو رابطه بسیار خوبی با بازیکنان و هواداران رم دارد و بسیاری معتقدند این ستاره های نامدار نیز به اعتبار حضور این سرمربی پرتغالی روی نیمکت جالوروسی، راهی این تیم شده اند. رم فصل گذشته بعد از سال ها موفق به فتح یک جام شده و با برتری در فینال لیگ کنفرانس اروپا برابر فاینورد، عنوان قهرمان این تورنمنت نوپا را از آن خود کرد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید