ورزش 3/ لوتار ماتیوس، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ نسبت به آینده درخشان جمال موسیالا خوش بین است.
جمال موسیالا در یکی، دو سال اخیر عملکرد فوق العاده‌ای داشته و اگرچه هنوز 20 ساله نشده، اما در بسیاری از مسابقات در ترکیب ثابت بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان قرار دارد. این ستاره جوان دیشب و در جریان برتری 0-2 بایرن مونیخ برابر ولفسبورگ در هفته دوم بوندس‌لیگا، موفق به گلزنی شد تا یک‌بار دیگر ارزش‌های خود را به اثبات برساند.
حالا لوتار ماتیوس، ستاره سابق فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ، مدعی شد جمال موسیالا از ویژگی‌های لازم برای کسب جایزه توپ طلا در سال‌های آتی برخوردار است و او قطعا روزی این افتخار بزرگ را از آن خود خواهد کرد.
لوتار ماتیوس گفت: "به نظر من جمال موسیالا می‌تواند روزی بهترین بازیکن جهان شود و توپ طلا را از آن خود کند. فکر می‌کنم قطعا این بازیکن از همه صفات لازم برای یک بازیکن، برای رسیدن به این موفقیت برخوردار است. جمال موسیالا همین حالا از بازیکنانی که در دوران ورزشی‌شان کارهای بزرگی انجام داده و به موفقیت‌های فراوانی دست یافته‌اند؛ جلوتر قرار دارد. البته این بازیکن باید تواضعش را حفظ کند؛ اگر می‌خواهید تبدیل به بازیکن بزرگی شوید، باید این ویژگی را در خود داشته باشید. اما من مطمئن هستم که جمال موسیالا روزی لقب بهترین بازیکن جهان را به خود اختصاص خواهد داد."

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید