ورزش 3/ رییس سابق بایرن‌مونیخ با ستایش از عملکرد بایرن در شروع فصل جدید می‌گوید ناگلزمان با این تیم می‌تواند امسال به موفقیت‌هایی بزرگ دست پیدا کند.
نمایش‌های خوب بایرن مونیخ در دو هفته اول فصل جدید بوندس‌لیگا و پیروزی 6-1 مقابل آینتراخت فرانکفورت و 2-0 مقابل ولفسبورگ، هواداران این تیم را به یک فصل درخشان امیدوار کرده است. اولی هوینس، رییس سابق بایرن مونیخ، در این خوش‌بینی با هواداران بایرن هم‌داستان است. او می‌گوید یولیان ناگلزمان اگر بتواند انگیزه‌ای که در این دو بازی دیده می‌شد را در بازیکنانش حفظ کند امسال قادر به کسب موفقیت‌هایی بزرگ خواهد بود.

ناگلزمان فصل گذشته در اولین فصل حضور روی نیمکت بایرن به دلیل مصدومیت‌های متعدد و بحران ناشی از اپیدمی کرونا نتوانست انتظارها را برآورده کند و بایرن به جز قهرمانی بوندس‌لیگا نتوانست جام دیگری بدست بیاورد. اولی هوینس و هواداران بایرن امسال امیدوار به کسب موفقیت‌های بیشتر و به خصوص قهرمانی در چمپیونزلیگ هستند.

رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ در گفتگو با روزنامه آبند زایتونگ گفت:" نوع بازی بایرن در دو بازی اول فصل که دو بازی مهم بود من را خیلی خوشحال و امیدوار کرده. دو بازی دلچسب دیدیم و لذت بردیم. بایرن در مقابل فرانکفورت می‌توانست بیشتر از 6 گل بزند و حتی در بازی سوپرجام هم می‌توانست بیشتر از پنج بار دروازه لایپزیش را باز کند.
اگر نگوییم بایرن حالا هیچ مشکلی ندارد ولی واقعا می‌توان دید که قریب به اتفاق مشکلات تیم حل شده است. کاملا مشخص است که بازیکنان از بازی لذت می‌برند و خیلی بهتر شده‌اند. فصل گذشته اما شرایط این طور نبود و در بعضی بازی‌ها واقعا بد بودیم. به خصوص در جام حذفی و در لیگ قهرمانان. ناگلزمان اگر بتواند همین انگیزه را در بازیکنانش حفظ کند امسال می‌تواند موفقیتهای خیلی بزرگی بدست بیاورد".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید