طرفداری/ از آبادان خبر می‌رسد جهانگیر کی‌شمس و رضا پرکاس با هم به اختلاف خورده‌اند.
در آبادان اتفاق عجیبی رخ داده است.
از آبادان خبر می رسد پس از مساوی نفت مقابل فولاد در هفته اول لیگ برتر بیست و دوم، رضا پرکاس سرمربی این تیم به دیدار مدیرعامل باشگاه رفته و خواهان ایجاد تغییر در بندهای قراردادش شده است! گویا این خواسته سرمربی نفت آبادان با تعجب و واکنش تند جهانگیر کی شمس، مدیرعامل باشگاه نفت آبادان روبرو شده و طرفین بر سر همین موضوع دچار اختلاف شده اند.
برابر با شنیده های ما، پس از آن که رضا پرکاس به مدیرعامل باشگاه گفته یکی از بندهای قرارداد امضا شده را قبول ندارد و خواهان تغییر این بند و اضافه شدن بند دیگری به متن قرارداد شده، مدیرعامل باشگاه به او اعلام کرده به هیچ وجه امکان تغییر در قراردادی که طرفین آن را امضا کرده اند وجود ندارد و گرفتن یک امتیاز از فولاد، دلیل نمی شود او بخواهد توافقش را زیرپا بگذارد یا بندی از قرارداد کم و بند دیگری به قرارداد اضافه کند.
گویا بعد از پافشاری رضا پرکاس که احتمالا بابت گرفتن یک امتیاز از تیم مدعی فولاد در اهواز، خودش را در موضع قدرت می دیده، جهانگیر کی شمس به او یادآوری کرده گزینه اصلی هدایت نفت آبادان نبوده و تنها با ضمانت ابراهیم قاسمپور که از بزرگان فوتبال آبادان است به او اعتماد شده است! به گفته یکی از نزدیکان باشگاه نفت، مدیران این باشگاه اعتقاد دارند سرمربی نمی تواند به صرف این که یک امتیاز از فولاد گرفته، قرارداد را تغییر بدهد. آنها به شدت از رفتار سرمربی تیم خود دلخور هستند.
نفت آبادان در هفته اول لیگ جدید فولاد را با نتیجه مساوی بدون گل در اهواز متوقف کرد. شاگردان رضا پرکاس این هفته در آبادان میزبان آلومینیوم اراک هستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید