آخرین خبر/ دنیای مبارزات UFC این‌ روزها روی شاخ آدم‌هایی مثل مک‌گرگور می‌چرخد، پرحاشیه، پرهیاهو و البته توانمند. اما اگر دنبال‌کننده جدی هنرهای رزمی ترکیبی یا MMA باشید و به لیگ UFC علاقه‌مند باشید حتماً اسم یک اسطوره تمام‌نشدنی و شگفت‌انگیز را شنیده‌اید، «مایکل بیسپینگ» با چهره‌ای که همیشه درب‌وداغان بود. مردی که تا سرحد مرگ کتک می‌خورد اما بی‌خیال مبارزه نمی‌شد.

مبارزه‌های او در رینگ با هرنتیجه‌ای تمام می‌شد تماشایی بود و او را تبدیل به شمایل مردی تمام نشدنی، تسلیم‌ناپذیر و عجیب می‌کرد. مردی که شاید مثل حبیب و مک‌گرگور، اعجوبه این رشته نباشد اما دیوانه‌وار سودای پیروزی داشت. بد نیست بدانید یک چشم این ستاره دنیای هنرهای رزمی ترکیبی نابیناست و در یکی از مبارزه‌هایش چشم دیگرش به‌شدت آسیب می‌بیند. در حقیقت حریف مایکل که از مشکلات یک چشم او مطلع بود در همان شروع سعی می‌کند به چشم دیگر آسیب بزند تا بتواند دید مایکل را کاملاً محدود کند. اما بیسپینگ تمام نشدنی است، حتی اگر شکست بخورد. مستند «بیسپینگ» سال‌ها تلاش او را نشان می‌دهد و یادگاری‌های زیادی که از مبارزه با غول‌های رینگ روی صورت همیشه زخمی او باقی مانده. (برای تماشا کلیک کنید)

این مستند از جشنواره معروف «آلبرتا» دو جایزه گرفت و ستاره‌ها و چهره‌های شناخته شده دنیای MMA مثل اسکات ادکینز، کارین براینت، حتی بروس بافر و نوئل کلارک در آن حضور دارند. اما با یک شگفتانه هم طرفیم «وین دیزل» ستاره افسانه‌ای هالیوود که با فیلم‌هایی چون «سریع و خشن» می‌شناسیم جلوی دوربین این مستند جذاب نشسته. برای تماشای رایگان این مستند با اینترنت همراه کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

>>> لینک تماشای مستند با زیرنویس فارسی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید: 

.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar