ورزش 3/ منچستریونایتد در رقابت برای جذب پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی و 33 بارسلونا، به چلسی پیوسته است.
پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم 33 ساله و گلزن، در آخرین روز نقل و انتقالات ماه ژانویه از آرسنال به جمع کاتالان ها پیوست و در همین مدت حضور خود در باشگاه آمار درخشانی را بر جای گذاشت. اما به نظر می رسد که دوران حضور او در نوکمپ به پایان رسیده و احتمالا او به زودی به لیگ برتر باز خواهد گشت. چلسی در هفته های اخیر برای جذب اوبامیانگ تلاش زیاد کرده بود و توماس توخل علاقه داشت با شاگرد سابقش در دورتموند دوباره همکاری کند، اما مذاکرات طرفین هنوز به نتیجه نرسیده و پیشنهاد آنها مورد قبول بارسلونا قرار نگرفته است.
اما جرارد رومرو، خبرنگار نزدیک به بارسلونا، امروز مدعی شد منچستریونایتد خواهان جذب اوبامیانگ شده و تحرکات برای خرید این ستاره گلزن را آغاز کرده است. خود این بازیکن بی میل به جدایی نیست و می داند که در فصل جدید کار دشواری برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت دارد. البته ژاوی بعد از جدایی ممفیس دیپای علاقمند به ماندن ستاره گابنی در رختکت است، اما ترافیک شدید در خط حمله و اضافه شدن بازیکنانی چون روبرت لواندوفسکی و رافینیا به ترکیب، باعث شده اوبامیانگ گزینه جدایی را در نظر بگیرد.
در صورت انتقال به چلسی یا منچستریونایتد، این بازیکن احتمالا در طول فصل جاری در ترکیب ثابت قرار خواهد گرفت، اما این احتمال در بارسلونا وجود ندارد و به همین علت ممکن است بعد از نیم فصل، اوبامیانگ دوباره در لیگ برتر به میدان برود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید