ورزش 3/ هانس یواخیم واتسکه، مدیر باتجربه دورتموند، مدعی شد این باشگاه تا امروز تلاشی برای جذب کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد نداشته است.
آینده کریستیانو رونالدو گلزن 37 ساله منچستریونایتد در هاله ای از ابهام قرار گرفته و هنوز مشخص نیست او در فصل جاری در چه تیمی بازی خواهد کرد. خود این بازیکن علاقه زیادی به جدایی دارد و تصور می کند شرایط در این فصل نیز در اولدترافورد تغییر چندانی نخواهد کرد. اما مدیران باشگاه به هیچ عنوان قصد ندارد اجازه جدایی این ستاره پرافتخار را صادر کنند و به همین دلیل طرفین در هفته های اخیر هنوز به نتیجه مشترکی نرسیده اند.
از سوی دیگر هنوز هیچ تیمی به صورت رسمی برای خرید رونالدو اقدام نکرده و بسیاری از گزینه های موجود، شانس توافق با این بازیکن را رد کرده اند. در 24 ساعت اخیر شایعاتی در مورد احتمال تلاش دورتموند برای جذب کریستیانو رونالدو و انتقال این ستاره پرتغالی به بوندسلیگا شنیده شده است. آنها این فصل در لیگ قهرمانان بازی می کنند و رونالدو خواهان حضور در چنین تیمی است، اما هانس یواخیم واتسکه مدعی شد مذاکره ای در کار نبوده و این شایعات حقیقت ندارد.
هانس یواخیم واتسکه، مدیر دورتموند درباره شایعات انتقال کریستیانو رونالدو به این باشگاه: "من عاشق این بازیکن هستم، مطمئنا این ایده جذابی است که کریستیانو را در سیگنال ایدونا پارک ببینم. اما تا امروز هیچ تماسی بین طرفین وجود نداشته است."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید