ورزش 3/ ژول کُنده تنها در صورتی می‌تواند مجوز بازی برابر رئال‌سوسیداد را کسب کند که تا یکشنبه، حداقل دو بازیکن از بارسلونا بروند. ژاوی به شدت نگران این موضوع است.
ژاوی این روزها منتظر تماس متئو آلِمانی است تا به او خبر ثبت قرارداد ژول کُنده را بدهد اما فعلا احتمال رخ دادن چنین اتفاقی بعید است. تنها دو روز به بازی بارسلونا و رئال سوسیداد باقیمانده و هنوز قرارداد ژول کُنده در لالیگا ثبت نشده است. بارسا پس از فعال کردن چهار اهرم مالی، توانست قرارداد تمام خریدهای خود به غیر از کُنده را ثبت کند اما مدافع فرانسوی که چندی پیش از سویا به بارسا پیوست، هنوز مجوز بازی برای این باشگاه را ندارد. او بازی هفته نخست برابر رایو وایه‌کانو را به همین دلیل از دست داد.

موندودپورتیوو امروز گزارش داد که مدیران بارسا خوشبین هستند که تا صبح یکشنبه این مشکل را حل کنند ولی این اتفاق به سادگی میسر نخواهد شد. لالیگا دیگر به بارسلونا اجازه فعال کردن اهرم مالی جدید را نمی دهد و باشگاه کاتالان تنها با فروش بازیکن یا کاهش دستمزد کاپیتان‌هایش، می تواند قرارداد کُنده را ثبت کند. مذاکرات با جرارد پیکه و سرخیو بوسکتس برای کاهش دستمزد پیشرفتی نداشته و چشم امید بارسلونا حالا به انتقال ممفیس دیپای و پی‌یر امریک اوبامیانگ است. 

مهاجم هلندی احتمالا تا 48 ساعت آینده به عنوان بازیکن آزاد راهی یوونتوس خواهد شد اما حتی این انتقال هم به بارسا کمکی نخواهد کرد و باید اوبامیانگ نیز به چلسی منتقل شود. ستاره گابنی، مهاجم مورد علاقه ژاوی است ولی مشکلات مالی باشگاه احتمالا باعث خواهند شد تا این بازیکن خیلی زود بارسا را ترک کند. گفته می شود که بارسا برای انتقال اوبامیانگ 30 میلیون یورو می خواهد و مذاکره با چلسی ادامه دارد. باید دید تا 48 ساعت آینده، کُنده بالاخره مجوز بازی برای بارسا را کسب خواهد کرد یا خیر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید