ورزش 3/ دیلی‌میل ادعا کرد که چلسی قصد دارد برای خرید هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد، اقدام کند.
 در فاصله 10 روز تا پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی، چلسی همچنان به دنبال تقویت خط دفاعی اش است و اکنون دیلی میل ادعا کرده که آنها از باشگاه منچستریونایتد در مورد شرایط خرید او سوال کرده اند.
آبی های لندن در چند هفته اخیر برای خرید وسلی فوفانا، مدافع لسترسیتی، اقدام کرده بودند اما هنوز این باشگاه حاضر به فروش این مدافع فرانسوی نشده است.
اما بعد از اینکه منچستریونایتد برای خرید کریستین پولیشیچ، هافبک آمریکایی چلسی، ابراز تمایل کرد، باشگاه لندنی هم تصمیم گرفت در مورد شرایط به خدمت گرفتن مگوایر پرس و جو کند. 

البته آنطور که دیلی میل ادعا کرده که همچنان فوفانا گزینه اصلی چلسی است و با توجه به اصرار خود این بازیکن به انتقال به استمفوردبریج، آبی ها امیدوار هستند که این اتفاق در چند روز آینده رخ بدهد اما به خدمت گرفتن مگوایر هم در برنامه نقل و انتقالاتی چلسی قرار گرفته است.
در شروع فصل جدید لیگ برتر، مگوایر نمایش‌های خوبی در ترکیب منچستریونایتد ارائه نکرد و گفته می شود جایگاه او در ترکیب تیم اریک تن‌هاخ به خطر افتاده است و حتی ممکن است او در دیدار این هفته مقابل لیورپول در ترکیب اصلی یونایتد قرار نگیرد. 
در صورتی که این اتفاق رخ دهد، آنگاه انتقال به چلسی می‌تواند به یک گزینه جدی برای او تبدیل شود. تنها سه ماه به آغاز جام جهانی 2022 باقی مانده و قطعا نیمکت نشینی شانس مگوایر برای حضور در ترکیب اصلی تیم گرت ساوت‌گیت را از بین خواهد برد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید