نماد آخرین خبر

یوونتوس از جذب این ستاره پشیمان شد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
یوونتوس از جذب این ستاره پشیمان شد

ورزش 3/ بعد از تعلل ممفیس دیپای در فسخ قرارداد با بارسلونا، یوونتوس از جذب این بازیکن منصرف شده و در آستانه توافق با آرکادیوش میلیک، مهاجم لهستانی مارسی قرار دارد.
در روزهای اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی ممفیس دیپای از بارسلونا و انتقال او به یوونتوس منتشر شده بود. این ستاره 28 ساله و هلندی تنها یک سال بعد از انتقال به نوکمپ، جایی در اندیشه‌های ژاوی نداشته و در لیست فروش قرار گرفته است. اما گرچه به نظر می‌رسید طرفین قصد دارند قرارداد خود را فسخ کنند تا دیپای با انتقالی آزاد راهی تورین شود، اما طولانی‌شدن این پروسه باعث شده یوونتوس برنامه دیگری را پیش ببرد.

پس از جلسه امروز مدیران بیانکونری با مکس آلگری در مورد شرایط این تیم، آنها تصمیم گرفتند از خیر پروسه جذب ممفیس دیپای گذشته و به سراغ  آرکادیوش میلیک، مهاجم لهستانی و باتجربه مارسی بروند. اسکای اسپورتس مدعی شد باشگاه یوونتوس در ساعات اخیر با مارسی در مورد انتقال قرضی دو میلیونی و حق بازخرید با رقم هشت میلیون یورو به توافق رسیده و این انتقال احتمالا به‌زودی نهایی خواهد شد.
بعد از حضور الکسیس سانچس در ترکیب مارسی، مدیران این تیم به فکر خلوت کردن رختکن افتاده‌اند و ابراز علاقه یوونتوس به میلیک باعث شد این توافق خیلی سریع بین طرفین صورت گیرد. بدین‌ترتیب کار بارسلونا برای ثبت قرارداد ژول کُنده دشوارتر از قبل می‌شود. این باشگاه امیدوار بود با جدایی بازیکنانی چون ممفیس دیپاس و پی‌یر امریک اوبامیانگ امکان رخ دادن این اتفاق فراهم شود، اما به نظر این ستاره هلندی فعلا مشتری نداشته و جدایی او در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره