نماد آخرین خبر

منچستر، شهر عروسک‌های چینی با غذاهای نفرت‌انگیز!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
منچستر، شهر عروسک‌های چینی با غذاهای نفرت‌انگیز!

ورزش 3/ همسر آنخل دی‌ماریا با انتقاد تند از فضای شهر منچستر در انگلیس، می‌گوید ستاره آرژانتینی هشت سال پیش فقط به‌خاطر پول به منچستریونایتد منتقل شده بود.
آنخل دی‌ماریا در سال 2014 با قراردادی 60 میلیون یورویی رئال مادرید را ترک کرد و به منچستریونایتد پیوست تا یکی از گران‌ترین نقل و انتقالات آن سال را به نام خود ثبت کند. اما دی‌ماریا در اولدترافورد فصلی ناامیدکننده را پشت سر گذاشت و یک سال بعد با قراردادی به ارزش 45 میلیون یورو یونایتد را ترک کرد.

همسر دی‌ماریا در یک مصاحبه با یادآوری خاطرات حضور این زوج در شهر منچستر از فضای این شهر انگلیسی انتقاد تند و بی‌سابقه کرد و گفت ستاره آرژانتینی تنها به‌خاطر پول به یونایتد پیوست. همسر دی‌ماریا از غذاهای انگلیسی به‌عنوان غذاهایی نفرت‌انگیز یاد کرد و گفت آنقدر از فضای شهر ناراحت بوده که به فکر خودکشی افتاده بود.

همسر دی‌ماریا در این مصاحبه گفت:" از همان اول اصلا از منچستر خوشم نیامد. مردم آنجا عجیب و غریبند. وقتی در خیابان راه می‌روید فکر می‌کنید می‌خواهند شما را بکشند. غذا هم که نفرت‌انگیز است. قیافه خانم‌ها مثل عروسک‌های چینی است.
من و آنخل در مادرید واقعا از زندگی لذت می‌بردیم. او در بهترین تیم دنیا بازی می‌کرد. غذا عالی بود، آب و هوا حرف نداشت و همه‌چیز در بهترین حالت ممکن بود. بعد پیشنهاد یونایتد از راه رسید و همه‌چیز به‌هم ریخت. آنخل فقط و فقط به‌خاطر پول به یونایتد رفت نه هیچ چیز دیگری".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره