نماد آخرین خبر

کل‌کل فردیناند و نویل برسر کاسمیرو

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
کل‌کل فردیناند و نویل برسر کاسمیرو

ورزش 3/ درحالیکه گری نویل، ستاره سابق یونایتد، می‌گوید از خرید کاسمیرو توسط این باشگاه چندان راضی نیست اما ریو فردیناند معتقد است ستاره برزیلی بهترین خرید ممکن برای یونایتد بوده است.
ریو فردیناند و گری نویل، دو ستاره سابق منچستریونایتد که این روزها به عنوان کارشناس تلویزیونی فوتبال انگلیس فعالیت می‌کنند درباره خرید جدید این باشگاه، کاسمیرو نظر متفاوتی دارند.
کاسمیرو بعد از سالها درخشش به عنوان هافبک دفاعی رئال مادرید روز دوشنبه با قراردادی 80 میلیون یورویی به یونایتد پیوست تا یکی از بزرگترین خریدهای تابستانی شیاطین سرخ رقم بخورد. گری نویل در یک برنامه تلویزیونی گفت مطمئن نیست کاسمیرو خرید مناسبی برای یونایتد باشد اما ریو فردیناند بلافاصله با او مخالفت کرد و گفت از اینکه نویل چنین اعتقادی دارد شگفت‌زده است.

گری نویل در شبکه اسکای اسپورتس گفت سن بالای کاسمیرو عاملی است که او را نگران می‌کند. نویل همچنین اشاره کرد که در ماه‌های گذشته هیچ خبر و شایعه‌ای درباره احتمال انتقال ستاره برزیلی مطرح نبود و نام او عملا یک‌شبه مطرح شد و بلافاصله شاهد امضای قرارداد کاسمیرو با یونایتد بودیم. نویل معتقد است شیاطین سرخ فقط برای فرار از موج انتقادها به دنبال خرید او رفته‌اند.

اما ریو فردیناند بلافاصله با همبازی سابقش مخالفت کرد و گفت:" تعجب می‌کنم. فکر کنم علتش این باشد که اسکای اسپورتس لیگ قهرمانان را پخش نمی‌کند و تو خبر نداری که کاسمیرو پنج بار فاتح این رقابتها شده. امروز که بازی یونایتد با لیورپول را دیدی. حالا تصور کن کاسمیرو به این تیم اضافه بشود. من که از هیجان خوابم نمی‌برد".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید