نماد آخرین خبر

بازگشت سعید عزت‌اللهی به ایران منتفی شد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
بازگشت سعید عزت‌اللهی به ایران منتفی شد

ورزش 3/ باتوجه به عدم فسخ قرارداد سعید عزت‌اللهی و وایله بولدکلاب پیش از 30 مرداد، بازگشت او به ایران عملا منتفی است.
باتوجه به سقوط وایله دانمارک به لیگ یک، در پنجره تابستانی شایعات زیادی پیرامون سعید عزت اللهی و انتقالش به تیمی از لیگ برتر ایران وجود داشت و گفته می‌شد دو تیم پرسپولیس و استقلال، مشتری جدی او خواهند بود اما در ادامه فولاد و به خصوص تراکتور نیز ستون شایعات رسانه‌ها را در این مورد به خود اختصاص دادند.
اگرچه باشگاه وایله اعلام کرده که عزت‌اللهی راهی تیمی جدید خواهد شد اما او قرارداد خود را تا پیش از 30 مرداد فسخ نکرد و به این‌ترتیب بازگشتش به ایران حتی در صورت علاقه وی، منع قانونی خواهد داشت و بنابراین او حداقل در این فصل برای تیمی ایرانی به میدان نخواهد رفت.
عزت اللهی حالا تنها یک هفته فرصت دارد تا نظر وایله برای صدور رضایت‌نامه‌اش را جلب کند و در غیر این‌صورت باید در دانمارک بماند.
در این بین شایعه پیوستن عزت اللهی به تراکتور، باتوجه به حضور قربان بردیف، سرمربی سابق وی در این تیم، بسیار پررنگ‌ بود اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و مدیرعامل تراکتور نیز در این‌باره می‌گوید: عزت اللهی شاگرد آقای بردیف بود و ارتباط نزدیکی با این سرمربی دارد. آقای بردیف با عزت االهی تماس گرفته است، ولی این بازیکن اعلام کرده که دوست دارد فوتبالش را در خارج از کشور ادامه دهد و اگر بخواهد به ایران بازگردد، تراکتور و قربان بردیف اولویت اصلی‌اش است.
هافبک ثابت تیم ملی این روزها به‌همراه وایله تمریناتش را دنبال می‌کند و باید دید چه سرنوشتی را پیش روی خود خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره