نماد آخرین خبر

سعی کردم از رونالدو یاد بگیرم

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
سعی کردم از رونالدو یاد بگیرم

آخرین خبر/ وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی رئال‌مادرید فاش کرد که با دیدن ویدئوهایی از بازی رونالدو نازاریو و همچنین ارتباط با این اسطوره برزیلی، در تمام‌کنندگی بهتر ظاهر شده است. 
به گزارش فوتبالی، تعداد مهاجم کمی در طول تاریخ هستند که بتوانند با رونالدو نازاریو در امر گلزنی رقابت کنند. او در مسئله تک به تک با دروازه‌بان، بسیار خبره بود و در اکثر مواقع با دریبل کردن دروازه‌بان حریف، گلزنی می‌کرد. این ستاره سابق بارسلونا، رئال مادرید، اینتر و میلان الگوی بسیاری از مهاجمان امروزی است. 
به نقل از مارکا، وینیسیوس در سال‌های ابتدایی حضورش در مادرید، اصلاً در امر تمام کنندگی خوب نبود. او موقعیت‌های زیادی را به خاطر بی دقتی و عجله کردن از دست می‌داد، اما رفته رفته به یک بازیکن کامل‌تر تبدیل شد و فصل گذشته یکی از مهره‌های کلیدی ترکیب کارلو آنچلوتی بود. 
وینیسیوس درباره پیشرفتش در گلزنی به رسانه‌ها گفت: "من همیشه ویدئوهای زیادی از رونالدو نگاه می‌کنم و با او نیز در ارتباط هستم. او زمانی که با من صحبت می‌کند، همیشه می‌گوید که او در هنگام مواجهه با دروازه‌بان حریف آرامش خودش را حفظ می‌کند و من هم سعی کردم از او درس بگیرم." 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره