نماد آخرین خبر

رضازاده: پشتوانه پاراوزنه برداری محکم تر از گذشته است

منبع
فارس
بروزرسانی
رضازاده: پشتوانه پاراوزنه برداری محکم تر از گذشته است

فارس/ رئیس انجمن پاراوزنه برداری کشورمان گفت: یکی از کار هایی که ما برای پاراوزنه برداری انجام دادیم تا روند قهرمانی های تیم ملی ضربه نخورد، پشتوانه سازی است.
حسین رضا زاده در خصوص شرایط پاراوزنه برداری کشور و تیم ملی اظهار داشت: شرایط تیم ملی پاراوزنه برداری شکر خدا خوب است و بعد از پارالمپیک توکیو وزنه برداران به اردوهای تیم ملی دعوت شدند تا تمرینات خود را جهت شرکت در تورنمت های مختلف آغاز کنند و آمادگی لازم را برای مسابقات داشته باشند. بعد از پارالمپیک توکیو رقابت های آسیا و اقیانوسیه پیش روی ملی پوشان بود که توانستند در این مسابقات با گرفتن مدال های رنگارنگ بخشی از راه کسب سهمیه پارالمپیک پاریس را پشت سر بگذارند. ما برای این رقابت ها 11 ورزشکار در بخش مردان و زنان اعزام کردیم که حاصل کار این ورزشکاران 24 مدال رنگارنگ بود.
رئیس انجمن پاراوزنه برداری افزود: بعد از رقابت های آسیا و اقیانوسیه ورزشکاران باید برای حضور در رقابت های بازی های پاراآسیایی هانگژو آماده می شدند با توجه به شیوع کرونا در کشور میزبان یعنی چین این رقابت‌ها به تعویق افتاد، اما این تعویق خللی در برنامه‌های ما نداشت و اردو های تیم ملی تا به امروز به صورت منظم برگزارشده است و تا زمان اعزام به مسابقات ادامه خواهد داشت. راه پاراوزنه برداری مشخص است و ورزشکاران به خوبی تمرینات خود را پشت سر می گذارند و امیدوارم در مسابقات هم به خوبی ظاهر شوند و نتایج خوبی را هم بگیرند.
رضا زاده در خصوص اینکه گفته می‌شود تیم ملی شرایط و پشتوانه خوبی ندارد گفت: گاهی صحبت‌هایی که می‌شود شاید در شرایطی است که اطلاعاتی در دست نیست و حرفی زده می‌شود این که تیم ملی پشتوانه خوبی ندارد را اصلا قبول ندارم. ما یکی از کار هایی که ما برای پاراوزنه برداری انجام دادیم تا روند قهرمانی‌های تیم ملی ضربه نخورد پشتوانه سازی است، بر همین اساس برنامه خوبی برای این موضوع داشته ایم و در حال حاضر ورزشکاران جوان و آینده دار تیم ملی «ب» پاراوزنه برداری تشکیل داده اند که آنها هم در تمرینات هستند و رکورد های خوبی را هم دارند.
وی در ادامه تصریح کرد: یکی از برنامه‌های ما در ماه های آینده برگزاری اردوی مشترک تیم ملی بزرگسالان و جوانان است که خود کمک می‌کند تا ورزشکاران به خوبی آماده شوند. این اتفاق برای این است که اگر در آینده ورزشکاری از بزرگسالان دچار آسیب دیدگی شد بتوانیم از جوان ترها جایگزین کنیم. ما همواره تلاش می کنیم ورزشکاران را به خوبی زیر نظر داشته باشیم تا هیچ یک از آن ها دچار مصدومیت نشوند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره