نماد آخرین خبر

تیم ملی – امید؛ شاید برگزار نشود

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
تیم ملی – امید؛ شاید برگزار نشود

ورزش 3/ فدراسیون فوتبال برنامه‌ریزی کرده است که تیم ملی پیش از سفر به اتریش بازی دوستانه‌ای با تیم امید برگزار کند.
محمد جواد پاینده، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال، چند روز پیش در برنامه سلام صبح بخیر گفت این بازی 25 شهریور در تهران برگزار می‌شود و تیم ملی 48 ساعت بعد از این بازی راهی اتریش خواهد شد. به این خاطر که قرار است روزهای 1 و 5 مهر در اتریش با تیم‌های اروگوئه و سنگال بازی کند.
با وجود اعلام این خبر، به نظر می‌رسد که کادر فنی تیم امید و در راس آن مهدی مهدوی‌کیا هیچ برنامه‌ریزی برای برگزاری این بازی دوستانه انجام نداده است و شاید به همین خاطر این بازی دوستانه لغو شد. جالب اینکه فدراسیون فوتبال به تازگی با کادر فنی تیم امید تسویه حساب کرده و حتی همه بدهی‌های جان لامرز هم پرداخت شده است. مربی هلندی و دستیار اول مهدی مهدوی‌کیا که به دلیل عدم دریافت مطالبات خود به فدراسیون فوتبال جهان شکایت کرده بود.
قرار است تیم ملی تمرینات خود را برای این دو بازی دوستانه 20 شهریور در تهران آغاز کند. البته شروع تمرینات با بازیکنان داخلی خواهد بود و لژیونرها هم در اتریش به اردوی تیم ملی ملحق خواهند شد.
گفته می‌شود قرارداد مهدی مهدوی‌کیا هم با تیم امید به پایان رسیده است و تکلیف ادامه حضور او در راس کادر فنی تیم امید به بعد از برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال موکول شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره