نماد آخرین خبر

حسن‌زاده: به مطهری حق می‌دهم که قراردادش را فسخ نکرد/ ساپینتو با CD بازیکنان را شناخته است

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
حسن‌زاده: به مطهری حق می‌دهم که قراردادش را فسخ نکرد/ ساپینتو با CD بازیکنان را شناخته است

آخرین خبر/ رضا حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار آخرین خبر در مورد شرایط استقلال در دو بازی اول اظهار داشت: در لیگ ایران تیم ها دقیقا به دو سه هفته زمان نیاز دارند تا خود را پیدا کنند. چون تغییرات زیاد است و تیم ها از نظر امادگی جسمانی هنوز ایده آل نشده اند نیازمند زمان هستند. به خاطر همین مسائل شما از تیم ها بازی زیبا نمی بینید. در بازی استقلال و سپاهان هر دو تیم بد بودند اما سپاهان از ضعف استقلال استفاده کرد. در این بازی روی گل اول سیلوا اشتباه کرد و روی گل دوم سمت راست فضا خیلی باز بود. در کل در بازی های هفته اول اگر گلی رد و بدل می شود روی اشتباهات فردی است. 
وی افزود: ساپینتو مجبور است در بازی های رسمی چیدمان تیم را بشناسد و این تا ۵ هفته زمان نیاز دارد. در بازی با ملوان تیم تازه راه یافته به لیگ برتر توانست یک گل بزند و وقتی استقلال زمان زیادی تا جبران آن از دست می دهد خیلی بد است.دفاع در این بازی خیلی شکاف داشت و گلها هم روی خلاقیت فردی بود.
حسن زاده در مورد اینکه محمد مومنی عضو هیات مدیره معقتد است که پلی میکر منسوخ شده است،گفت: این صحبت ها همه عقیده ماست و همه چیز به سیاست های فنی سرمربی برمیگردد و ما نباید نظراتمان را به دیگران القا کنیم.ساپینتو وقتی به تیم اضافه شد که ۸۰ درصد تیم بسته شده بود و به قول امیرحسین صادقی به او از طریق سی دی بازیکنان را معرفی کردند.مهمترین معضل مربیان خارجی عدم شناخت از فوتبال ایران است.
وی تصریح کرد: این بستگی به کادرفنی دارد که تا چه زمانی می تواند شناخت پیدا کند. اگر در این مدت نتیجه بگیرد که چه بهتر وگرنه کار سخت می شود.وقتی سرمربی خودش برای تیم بستن نباشد سلیقه ها هم زیاد می شود.تا وقتی محبی و قائدی جذب نشده بودند ۶۰درصد تیم فوروارد بود.وقتی شما مهاجم یا وینگر جذب میکنی نمی توانی از آنها در پست پلی میکر استفاده کنی.
حسن زاده در مورد رفتار باشگاه با ارسلان مطهری گفت:من برای او ناراحتم،او با این همه آرزو با استقلال تمدید کرده و اکنون به او می گویند تو را نمی خواهیم.نه به آن به به اولیه نه به این رفتار.باشگاه می توانست به حرمت سالهای قبلی و زحماتش او را حفظ کند و رفتار حرفه ای تری داشته باشد.من به او حق می دهم که نخواسته باشد قراردادش را فسخ کند. به نظر من استقلال به چنین بازیکنی نیاز دارد و او می تواند کمک کند.
این بازیکن سابق آبی پوشان تصریح کرد: تصمیم ساپینتو حرفه ای است اما الان باشگاه از آن طرف بام حرفه ای افتاده است. من همیشه نگران بودم با حضور این بازیکنان اسم و رسم دار اگر بازیکن جوانی جای آنها را بگیرد چه شرایطی پیش می آید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره