نماد آخرین خبر

درخواست غرامت 75 میلیونی همسر کوبی برایانت از عوامل انتشار تصویر جسدش!

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
درخواست غرامت 75 میلیونی همسر کوبی برایانت از عوامل انتشار تصویر جسدش!

آخرین خبر/ به‌گزارش فوتبالی، وانسا برایانت همسر کوبی اسطوره بسکتبال دنیا از افرادی که تصویر جسد شوهرش و دخترش به همراه هفت فرد دیگر پس از سقوط هلیکوپتر را منتشر کرده، به علت تجاوز به حریم خصوصی و غقلت شکایت کرده و خواستار دریافت 75 میلیون دلار به عنوان جریمه شده است.
در دهمین روز دادگاه، جروم جکسون وکیل همسر کوبی برایانت درخواست غرامت ارائه شده از جانب وانسا و کریس چستر (شریک شکایت از جانب جانواده برایانت) را به دادگاه ارائه کرد.  جروم جکسون در اظهارات خود گفت:" زمانی که به مراحل پایانی رسیدیم، نگران بودم که مبلغ زیادی درخواست نکنم. اما امروز این استرس را ندارم چرا که مبلغ درخواستی ما کاملا جوانمردانه است. با توجه به کاری که انجام شده، این مبلغ زیادی نیست. کاری که انجام شده کاملا غیرانسانی است و این تاوان آن است."
وکیل خانواده برایانت برای آسیب احساسی دو سال اخیر سالی 2.5 میلیون یورو طلب کرده و برای آسیب احساسی وانسا و خانواده برایانت تا پایان عمرشان سالی یک میلیون یورو طلب کرده است. وانسا در مقابل دادگاه حاضر شد و با خشم در مورد فردی که تصاویر جسد شوهرش را منتشر کرده، صحبت کرد:" حس می کنم که از جانب افرادی که تصاویر را پخش کردند، ویران شدم و مورد آسیب و خیانت قرار گرفتم."
وانسا گفت که هنوز این تصاویر را ندیده است اما دچار استرس روحی است و می ترسد که روزی خودش یا فرزندانش در آینده به شکل ناخواسته این تصاویر ناخوشایند را از طریق اینترنت ببینند.".
وکلای خانواده برایانت هشت مامور پلیس را عوامل انتشار تصاویر جسد کوبی برایانت و دخترش در هلیکوپتر می دانند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره