نماد آخرین خبر

محکومیت میلیاردی فولاد بخاطر یک پرسپولیسی!

منبع
فرارو
بروزرسانی
محکومیت میلیاردی فولاد بخاطر یک پرسپولیسی!

فرارو/ در پرونده شکایت فرشاد احمدزاده از باشگاه فولاد خوزستان، این باشگاه به پرداخت ۱۰ میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۱۸ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق احمدزاده محکوم گردید. ​کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای جدید خود در خصوص پرونده‌های مطروحه اعلام کرد که این آرای صادره به شرح زیر است:
*با توجه به شکایت علی فاتح از باشگاه پارس جنوبی جم، کمیته وضعیت نسبت به دعوی علی فاتح به میزان یک میلیارد و ۲۵۵ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.
* در پرونده شکایت فرشاد احمدزاده از باشگاه فولاد خوزستان، این باشگاه به پرداخت ۱۰ میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۱۸ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق احمدزاده محکوم گردید.
* در پی شکایت محمدحسین حیدری از باشگاه مس کرمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۶ میلیون و ۶۹ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵۶۸ هزار و ۳۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت ادعای بازیکن نسبت به مازاد خواسته را مردود اعلام کرد.
* با توجه به شکایت جواد غلامی از باشگاه رایکا بابل، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۶ میلیون و ۸۱۴ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره