طرفداری/ اندی رابرتسون از علاقه خود به سلتیک می گوید
اندی رابرتسون عجله ای برای ترک لیورپول ندارد، اما فاش کرده است که انتقال به سلتیک برای تحقق رویای دوران کودکی چه زمانی باید انجام شود.
اندی رابرتسون به عنوان یک حامی سلتیک بزرگ شد. در را برای بازگشت باز نگه داشته است. آماده برای پایان دوران حرفه ای اش در آنفیلد است.
این بازیکن بومی شهر گلاسکو در گذشته اعتراف کرده است که فرصتی برای حضور در لیگ برتر اسکاتلند برای او جذاب خواهد بود. با این حال، او تمایلی به بازگشت به ریشه‌های خود در زمانی که دوران اوج خود را پشت سر می‌گذارد، ندارد و همچنان امیدوار است که باقی‌مانده دوران حرفه‌ای خود را در آنفیلد ببیند.
اندی رابرتسون به پادکست Currie Club گفته است
هر بار که بازی سلتیک را تماشا می کنم، به آن ها فکر می کنم. وقتی آنها را تماشا می کنید و یک سلتیک پارک شلوغ را می بینید، به عنوان یک طرفدار همیشه این رویا را دارید تا در بین آن ها باشید. در حالت ایده آل من می خواهم دوران حرفه ای ام را اینجا در لیورپول به پایان برسانم. اگر بتوانم در اوج بازی‌ام بمانم این مسیری است که می‌خواهم بروم. اما همچنین، وقتی به سلتیک نگاه می‌کنم، وقتی بچه بودم، فکر می‌کردم می‌خواهم بهترین سال‌هایم را در آن جا بگذرانم. زمانی که در کوئینز پارک بودم رویای بازی با سلتیک را داشتم و همیشه آرزو داشتم بهترین سال هایم را در سلتیک باشم.
زمان نشان خواهد داد. من خیلی به جلو نگاه نمی کنم و اغلب به عقب هم نگاه نمی کنم. زمانی مشخص خواهد کرد که چه خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید