ورزش 3/ سازمان لیگ فوتبال ایران طبق روال قبلی با سرپرست اداره می‌شود و فعلا نایب رئیس دوم، مدیریت آن را به‌طور رسمی در دست نگرفته است.
طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال سازمان لیگ مجموعه‌ای است که زیر نظر نایب رئیس دوم فدراسیون فعالیت می‌کند. اما الزامی وجود ندارد که حتما نایب رئیس دوم به‌عنوان رئیس سازمان لیگ انتخاب شود. او این اجازه را دارد که فرد دیگری را به‌عنوان رئیس یا سرپرست سازمان منصوب کند؛ شخصی که باز هم زیر نظر نایب رئیس دوم فعالیت می‌کند.
با استناد به همین بند منصور قنبرزاده بعد از اینکه توانست در انتخابات ۸ شهریور به‌عنوان نایب رئیس دوم فدراسیون انتخاب شود حکم به ادامه فعالیت محمدرضا کشوری‌فرد به‌عنوان سرپرست سازمان لیگ داد.
با این حال تمامی احکام صادره از سازمان لیگ به امضای قنبرزاده می‌رسد و اوست که تصمیم می‌گیرد در پست‌های سازمانی چه تغییراتی صورت گیرد. کما اینکه اولین اقدامش انتخاب یاور امیدی به جای صادق درودگر در کمیته بازاریابی سازمان لیگ بود.
اما خبر می‌رسد که سازمان لیگ تا بعد از جام جهانی با سرپرست اداره می‌شود و بعد از این رویداد مهم سکان مدیریتی‌اش در دست نایب رئیس دوم فدراسیون به‌طور رسمی قرار می‌گیرد. اتفاقی که تغییرات دیگر به خصوص در سطح مدیران در سازمان لیگ به‌همراه خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید