طرفداری/ سرمربی مشهور ایتالیایی درباره دوران پرافتخار مربیگری خود صحبت کرد.
فابیو کاپلو از بازیکنان محبوبش نام برد.
به گزارش فوتبال ایتالیا، فابیو کاپلوی 76 ساله در اوایل دهه 1990، میلان را به چهار اسکودتو و یک لیگ قهرمانان اروپا رساند، دو قهرمانی در لالیگا کسب کرد و رم را به سومین اسکودتوی تاریخ خود را هدایت کرد. سرمربی ایتالیایی طی سخنرانی در جشنواره ورزشی ترنتو ابتدا درباره دوران مربی گری خود صحبت کرد:
من به عنوان یک مربی به وضوح با بازیکنانم صحبت می کردم، احترام گذاشتم و احترام خواستم، اما چیزی که بیش از همه مرا عصبانی می کرد، عدم احترام به کارکنان باشگاه بود. 
هیچ بازیکنی به خصوص به من بی احترامی نکرد. واضح است که بازیکنان می توانستند راحت با من صحبت و بحث کنند، اما من هیچ رفتار دیگری را نمی پذیرفتم. من یک گروهبان سختگیر نبودم و ناراحت هستم که این لقب را به من دادند.
زیبایی فوتبال، نتیجه گرفتن بر اساس بازیکنانی است که در اختیار دارید. زیبایی مثا نبوغ ناگهانی فوتبالیست هایی مثل مسی است. 
دو بازیکن هستند که برای من مظهر زیبایی فوتبال هستند: پائولو مالدینی و فرانکو بارزی، زیرا آنها مشکلات را به چیزهای آسان تبدیل کردند. آنها شخصیت داشتند و آن را به هواداران منتقل کردند، آنها نمادهای میلان بودند که همه را به زیبایی مسحور می کردند. 

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید