فارس/ چهار فینالیست، چهار دیدار رده بندی و ۱۲ ورزشکار ایرانی راهی جدول رپه شارژ شده اند که فردا به روی تاتامی خواهند رفت.
روز دوم سومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان سری آ ۲۰۲۲ به میزبانی کوجالی، ترکیه با برگزاری رقابت های کاتا انفرادی آقایان، کاتا تیمی بانوان، اوزان ۵۰- ، ۵۵- و ۶۱- بانوان و اوزان ۶۰- و ۶۷-  پیگیری شد و کاتا تیمی الف ایران و علی مسکینی در وزن ۶۰- فینالیست، کاتا تیمی ب ایران و مرتضی نعمتی راهی دیدار رده بندی شدند و ۷ ورزشکار راهی رپه شارژ شدند.
روز پایانی این رقابت ها فردا از ساعت ۹:۳۰ تا۱۴:۳۰ با برگزاری رقابت های رپه شارژ و کسب مدال برنز در تمامی رده های بانوان و آقایان و از ساعت ۱۵ تا۱۸:۳۰ با برگزاری رقابت های فینال در تمامی رده ها پیگیری خواهد شد.
محمود نعمتی در وزن ۸۴+، مهدی خدابخشی در وزن ۸۴-، علی مسکینی در وزن ۶۰-  و کاتا تیمی بانوان ایران الف متشکل از سپیده امینی،ملیکا عزتی و زینب السادات حسینی برای کسب نشان طلا، حدیثه جمال و مهسا افسانه در بخش کاتا انفرادی بانوان با یکدیگر به رقابت میپردازند، کاتا تیمی ایران ب متشکل از شادی جعفرزاده، نجمه قاضی زاده و الناز تقی پور و مرتضی نعمتی در وزن ۶۷- برای کسب نشان برنز و همچنین ۱۲ نماینده برای رقابت در جدول رپه شارژ و شانس کسب برنز فردا به روی تاتامی خواهند رفت.
نتایج نمایندگان ایران در روز دوم به شرح زیر است:
کاتا انفرادی آقایان:
محمدصدرا شیدزی در دور اول، در جایگاه چهارم گروه خود قرار گرفت و به مرحله بعدی صعود کرد و در دور دوم با کسب جایگاه هشتمی از دور رقابت ها کنار رفت.
متین زارع و سهند اسلامی در دوراول هرکدام در گروه خود ششم شدند و از صعود به مرحله بعد بازماندند.
کیان کشفی راد در دور اول با کسب جایگاه نهمی در گروه خود از دور رقابت ها کنار رفت.
کاتا تیمی بانوان:
تیم ایران الف متشکل از سپیده امینی، ملیکا عزتی و زینب السادات حسینی در دور اول با کسب جایگاه اولی به دور بعدی صعود کردند و در دور دوم نیز بعنوان نفر اول گروهشان مقتدرانه راهی فینال شدند تا فردا برای کسب نشان طلا روی تاتامی بروند.
تیم ایران ب متشکل از شادی جعفرزاده، نجمه قاضی زاده و الناز تقی پور، در دور اول در جایگاه سوم گروه خود قرار گرفتند و در دور دوم ضمن کسب جایگاه دومی راهی دیدار رده بندی شدند تا فردا برای کسب نشان برنز رقابت کنند.
تیم یاری متشکل از بالاخانپور، مددپور و شریفی در دور اول در جایگاه هفتم قرار گرفتند و از دور رقابت ها کنار رفتند.
کومیته وزن ۵۰- بانوان:
زینب جعفرنژاد با سه پیروزی و یک شکست و راهیابی حریفش به فینال،  راهی جدول رپه شارژ شد تا فردا شانس خود را برای کسب نشان برنز امتحان کند.
آیناز نبی نیا با دو پیروزی و یک شکست کیمیا فاتح، فاطمه قاسمی، فاطمه خدادادی، معصومه محسنیان، مارال نصیری و سارا قاسم نژاد هرکدام با یک شکست از دور رقابت‌ها کنار رفتند.
کومیته وزن ۵۵- بانوان:
مرجان ملک پور با یک برد و یک باخت و راهیابی حریفش به فینال، راهی جدول رپه شارژ شد تا فردا شانس خود را برای کسب نشان برنز امتحان کند.
سیده سوده خلیلی و فاطمه سعادتی با دو برد و یک باخت آویشن باقری و زهرا بنیانی با یک برد و یک باخت، نسرین محمودی، نرگس سادات میر احمدی، مهتاب رضایی، زهره صادقی، ساحل فرهادی و فریبا زارعی هرکدام با یک شکست از دور رقابت ها کنار رفتند.
کومیته وزن ۶۱- بانوان:
حنانه عابدیان با یک شکست و راهیابی حریفش به فینال راهی جدول رپه شارژ شد تا فردا شانس خود را برای کسب نشان برنز امتحان کند.
آتوسا گلشاد نژاد با سه برد و یک باخت، مهدیس دوستی زاده، فرنوش نورصبحی، فاطمه طراز پور و ستاره صمدپور با دو برد و یک باخت، نگین آلتونی و سیما نوری با یک برد و یک باخت سیده فرشته رضوی، آیدا آبتین، مونا اکبری، سیده فاطمه ساداتی، الهه قاسم زاده، سیده سلاله حسینی، صحرا خدابخشی، غزل نادری و نازنین یوسفی فرد هرکدام با یک شکست از دور رقابت‌ها کنار رفتند.
کومیته وزن ۶۰- آقایان:
علی مسکینی با شش برد مقتدرانه به فینال راه یافت تا فردا برای کسب مدال طلا به رقابت بپردازد.
علی اکبر بختیاری با یک برد و یک باخت،پوریا اقدسی با چهار برد و یک باخت و بهنام دهقان زاده با دو برد و یک باخت و ضمن راهیابی حریفانشان به فینال راهی جدول رپه شارژ شدند تا فردا شانس خود را برای کسب نشان برنز امتحان کنند.
محمدحسین شیرصفت با یک برد و یک باخت حمید حسنی پور، مهدی کاظمی، یاسین حسن پور، محمدرضا غفوری و معراج محمدی هرکدام با یک شکست از صعود به مرحله بعد بازماندند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید