فارس/ سرپرست جدید فدراسیون شمشیربازی می‌گوید: اگر بازخوردها از سوی هیات‌ها خوب باشد، در انتخابات فدراسیون ثبت نام خواهم کرد.
علیرضا پورسلمان در مورد حضورش به عنوان سرپرست فدراسیون شمشیربازی اظهار داشت: دستور وزیر ورزش بود و با توجه به تجربه‌‌ای که در این رشته دارم، امیدوارم بتوانیم قدم‌های خوبی برداریم و انتخابات خوبی هم برگزار شود.
وی با اشاره به ثبت نام مجدد از نامزدهای انتخابات این فدراسیون گفت: با توجه به مجوزی که داریم می‌توانیم ثبت نام مجدد انجام دهیم و این اتفاق می‌افتد. باقرزاده نمی‌تواند در انتخابات حاضر شود و از دو نفر دیگر هم احتمالا یک نفر نیاید و به همین دلیل ثبت نام مجدد انجام خواهد شد.
سرپرست جدید فدراسیون شمشیربازی در مورد اینکه خودش هم وارد کارزار انتخابات خواهد شد یا خیر، گفت: بستگی به بازخوردی که از هیات‌ها می‌گیرم دارد. خوشبختانه در این یکی دو روزه بازخوردها بد نبوده و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.
پورسلمان در خصوص انتقادهایی که به شرایط فعلی فدراسیون شمشیربازی می‌شود، عنوان کرد: برخی انتقادها فنی است که نیاز به آسیب شناسی دارد و ما هم می‌شنویم و اشکالات را رفع خواهیم کرد. برخی انتقادها هم شخصی است که ورود نمی‌کنیم و فقط می‌شنویم.
وی در مورد اینکه تغییر و تحولی در فدراسیون صورت خواهد گرفت یا خیر، گفت: تا انتخابات با همین دوستان فعلی در فدراسیون ادامه می‌دهیم و مگر اینکه کسی خودش نخواهد با سیاست‌هایی که داریم، کنار بیاید.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در مورد همزمانی دو مسئولیت گفت: فعلا با حفظ سمت به عنوان سرپرست فدراسیون کار می کنم. البته اداره کل ورزش و جوانان یزد یکی از اداراتی بوده که وزیر ورزش از عملکرد آن رضایت داشته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید