فارس/ رئیس فدراسیون والیبال گفت: من‌ هم‌اکنون درگیر کنگره فدراسیون جهانی هستم و ابلاغی درمورد پایان کارم به دستم نرسیده است.
سی‌و‌هشتمین کنگره فدراسیون جهانی والیبال همزمان با مرحله نخست مسابقات قهرمانی زنان جهان در شهر آرنهم هلند از 22 تا 25 سپتامبر (31 شهریور تا 3 مهر 1401) درحال برگزاری است. با دعوت فدراسیون جهانی والیبال محمدرضا داورزنی به عنوان عضو هیات رئیسه FIVB بامداد دوشنبه 28 شهریور ماه عازم هلند شد تا پس از شرکت در جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا که در حاشیه این کنگره برگزار شد، ضمن دیدار با مقامات و مسئولان فدراسیون جهانی والیبال در این کنگره سه روزه حضور پیدا کند.
همچنین میلاد تقوی، دبیر کل فدراسیون والیبال هم بامداد روز چهارشنبه 30 شهریور ماه عازم شهر آرنهم شد تا به عنوان نماینده فدراسیون ایران در این کنگره شرکت کند. بررسی و ارزیابی فعالیت‌های والیبال دنیا در یک سال اخیر و همچنین برنامه‌ریزی و بررسی برنامه‌های والیبال در سال 2023 از محورهای اصلی این کنگره بود که در حاشیه آن روسای فدراسیون‌های کشورهای مختلف با یکدیگر دیدار می‌کنند و در جلساتی مختلف با مسئولان فدراسیون جهانی ملاقات و گفتگو خواهند کرد.
در شرایطی که داورزنی در ایران حضور ندارد و راهی هلند شده است، اخباری تکراری درمورد پایان دوران فعالیت وی در فدراسیون والیبال منتشر شده است. در شرایطی که حدود یک سال و دو ماه از دوران مدیریت وی در فدراسیون والیبال باقی مانده، گفته می‌شود داورزنی بازنشسته است و درخواستش برای تمدید حضور در فدراسیون والیبال مورد موافقت قرار نگرفته است. 
محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در این خصوص اظهار داشت: در حال حاضر من درگیر مسائل و موضوعات مربوط به کنگره فدراسیون جهانی والیبال هستم. در جریان این اخبار هم نیستم، چون چیزی به صورت رسمی به من ابلاغ نشده است. تاکنون بارها این اخبار منتشر شده است، اما تا زمانی که ابلاغ رسمی صورت نگیرد این اخبار قابل تایید نیست.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید