فارس/ رسانه انگلیسی پس از شکست سه‌شیر مقابل ایتالیا مدعی شدند که هواداران خواهان انتخاب توخل به جای ساوتگیت هستند.
جمعه شب در چارچوب رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا ، تیم ملی انگلیس مقابل ایتالیا شکست خورد تا پس از 14 سال یک رکورد منفی به ثبت رساند و به دسته پایین‌تر لیگ ملت‌ها سقوط کند.
پس از نمایش ضعیف انگلیس و عدم پیروزی این تیم در 5 بازی اخیر، انتقادات از ساوتگیت به اوج رسید و لینه‌کر و وینتر نسبت به او شدیدا تاختند. آنها مدعی بودند که طرز استفاده از بازیکن ساوتگیت اصلا خوب نیست و این مربی پس از شکست در یورو 2020 به یک فرد دیگر تبدیل شده است.
سایت دیلی‌میل در خبری عجیب عنوان کرد که هواداران مشتاق اخراج ساوتگیت و انتخاب توخل به عنوان سرمربی جدید انگلیس هستند. اتفاقی که با توجه به موفقیت‌های انگلیس با ساوتگیت در 4 سال گذشته تقریبا غیرممکن به نظر می‌رسد.
توخل، سرمربی موفق چلسی بود که در سال 2020 پس از اخراج از پاری سن ژرمن به چلسی آمد و توانست این تیم را قهرمان اروپا کند. او 2 هفته پیش به علت نتایج ضعیف در این فصل و عدم هماهنگی با مدیریت جدید از سمت خود برکنار شد.
دیل‌میل نوشت: با اخراج توخل ، او اکنون در دسترس است و طرفداران پیشنهاد دارند که او سرمربی انگلیس شود زیرا توخل یک مرد مخصوص جام‌هاست و می‌تواند شکوه را در قطر برای انگلیس به همراه بیاورد.
انگلیس 4 سال پیش با ساوتگیت در جام جهانی به نیمه نهایی رسید و در یورو 2020 نیز در فینال مقابل ایتالیا قرار گرفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید