طرفداری/ مانچینی در آستانه بازی تیم‌ملی ایتالیا در رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا با مجارستان در کنفرانس خبری شرکت کرد.
روز دوشنبه در ورزشگاه پوشکاش در بوداپست ایتالیا با مجارستان رو به رو می شود.
مانچینی در کنفرانس خبری خود پیش از بازی با مجارستان، گفت:
بازی در مجارستان هرگز آسان نیست، اما خوشحالم که آنها در لیگ ملت‌ها اینقدر خوب عمل کرده‌اند، به خصوص که مارکو روسی مربی آنها هم تیمی سابق من است. من شانس دو تیم را 50-50 می بینم، زیرا آنها می توانند روی یک تساوی نیز حساب کنند. این واقعیت که ما اینجا برای کسب مقام اول در گروهی که گروه مرگ نامیده می شود  خود را به چالش می کشیم، خوشحال کننده است، بنابراین ما تمام تلاش خود را می کنیم.
به ناچار سوالاتی در مورد ایموبیله وجود داشت، زیرا مهاجم صبح امروز در فرودگاه و روی آسفالت با بقیه اعضای تیم بود، سپس در ماشین ماند و بقیه سوار هواپیما شدند.
گزارش شده بود که کلودیو لوتیتو، رئیس لاتزیو شخصاً برای جلوگیری از سفر ایموبیله به دلیل یک مشکل جزئی ران که او را از پیروزی 1-0 مقابل انگلیس در روز جمعه محروم کرده بود، مداخله کرد.
مانچینی اطمینان داد:
ما تلاش کردیم و ایموبیله برای ماندن در کنار ما همه چیز را درست انجام داد، اما امروز صبح به این نتیجه رسیدیم که ارزش ریسک کردن را ندارد. 
برای او و ما ناامیدکننده بود. چیرو با کمال میل در این جا بود و در بازی اول ما را همراهی کرد اما ریسک کردن در مورد آن خیلی خطرناک بود. در فرم بدی نبود، اما سه روز است که با ما تمرین نکرده است. او امروز صبح آزمایش داشت و این همان چیزی بود که دکتر تصمیم گرفت. ما هنگام ورود به میلان با هم ملاقات کردیم، اما غیبت او قبلاً مورد بحث قرار گرفته بود. این مشکلی است که همه مربیان ملی دارند و بازیکنانی را دعوت می کنند که تعهدات و سفرهای زیادی دارند. نکته مهم این است که آنها می خواهند برای انجام وظایف ملی خود بیایند.
جاکومو راسپادوری تنها گل بازی را مقابل انگلیس به ثمر رساند، در حالی که ایتالیا در ترکیب جدید 352 قوی تر به نظر می رسد، پس آیا می توان آن را تکرار کرد؟ مانچو پاسخ داد:
ما تغییراتی ایجاد خواهیم کرد و باید ببینیم که بچه ها در چه وضعیتی هستند. باید صبور باشیم، حمله کنیم و سعی کنیم از فرصت های خود نهایت استفاده را ببریم. دفاع خوب نیز مهم است، زیرا مجارستان توسط 70000 نفر حمایت می شود.
ایتالیا تنها تیمی است که مجارستان را در این فصل در لیگ ملت‌ها شکست داده است. مانچو ادامه داد:
در حال ارزیابی بهترین رویکرد برای بازی با مجارستان هستیم. اگر سیستم مورد استفاده در سن سیرو را استفاده کنیم، حمله با بازیکنان بیشتر مهم خواهد بود. ما در حال ارزیابی هر دو ایده هستیم. 
مجارستان نیز با سه نفر در عقب بازی می کند، بنابراین اگر ما هم به همین شکل بازی کنیم، نباید از این وحشت زده شویم تا سریع گل بزنیم. مطمئناً باید نسبت به بازی با انگلیس تهاجمی‌تر باشیم.
با توجه به اینکه راسپادوری گل پیروزی مقابل انگلیس را به ثمر رساند و در ناپولی در حال شکوفایی است، آیا می‌توان در آینده تیم ایتالیا را حول او ساخت؟ مانچو پاسخ داد:
 ما او را به یورو آوردیم، حتی زمانی که بازی های ملی کمی داشت، بنابراین او می تواند بازیکن مهمی شود، اما به تجربه بین المللی بیشتری نیاز دارد. رسیدن به چهار تیم نهایی می‌تواند برای بازیکنان جوان‌تر تیم مهم باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید