طرفداری/ لبوف اعتقاد دارد ترنت الکساندر آرنولد از نظر دفاعی بسیار ضعیف است.
کیفیت دفاعی ترنت الکساندر-آرنولد توسط فرانک لبوف ستاره سابق چلسی "در سطح چمپیونشیپ" توصیف شده است.
سبک دفاعی ستاره لیورپول ترنت الکساندر آرنولد از سمت لبوف زیر سوال رفته است. این مدافع در حال مبارزه برای حضور در تیم ملی انگلیس برای جام جهانی است.
مدافع راست لیورپول به عنوان یکی از بهترین های جهان در پست خود مورد ستایش قرار گرفته است، اما جنبه دفاعی بازی او توسط برخی کارشناسان زیر سوال رفته است. لبوف آخرین کسی است که اعلام کرده است که ملی پوش انگلیسی در آن جنبه از بازی خود ضعیف است.
فرانک لبوف در مصاحبه با Journal du Dimanche گفت:
به ترنت الکساندر-آرنولد نگاه کنید. من عاشق ویژگی های تهاجمی او هستم. اما از نظر دفاعی، او در سطح رقابت های چمپونشیپ انگلیس است! فقط سیستم کلوپ برای او کار می کند. وقتی به خوبی این فصل کار نمی کنند، تنها چیزی که می بینید کاستی های دفاعی اوست. می خواهم او را با خودم ببرم تا روی اصول اولیه کار کند. به او می گفتم: سر خود را بچرخان و به پشت سر خود نگاه کن، از قبل بهتر خواهی شد. این روبرتو کارلوس بود که نسل مدافعان را تغییر شکل داد.
آن چه که در مورد بازی دفاعی این بازیکن 23 ساله وجود دارد ممکن است برای شانس او ​​برای انتخاب اولین مدافع راست انگلیس در جام جهانی اواخر امسال بسیار مهم باشد. ریس جیمز ستاره چلسی و کایل واکر از منچسترسیتی در رقابت برای این پست هستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید