آخرین خبر/ لیونل مسی تیم‌ملی آرژانتین را به سوی پیروزی سه بر صفر مقابل هندوراس هل داد و بعد از بازی با شوخی‌های برخی از هم‌تیمی‌هایش در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.
به گزارش فوتبالی، مسی دو تا از سه گل البی سیلسته را به ثمر رساند که یکی از آنها روی نقطه پنالتی بود و رودریگو دی پل و پاپو گومز لقبی را لو دادند که برای مسی انتخاب کرده بودند. مسی در صفحه اینستاگرامش نوشت :" یک شب زیبای دیگر در تیم ملی آرژانتین. برای یک بار دیگر از حمایت شما تشکر می کنم." دی پل در جواب وی نوشت:"راسو عجب گازی گرفت!" که پاپو گومز هافبک سویا هم نوشت:" راسو، تو یک دیوانه ای!" در حقیقت به نظر می رسد که لقب انتخاب شده برای مسی لقب عجیبی است و البته دلیل آن مشخص نیست.
این شوخی ها نشان از جو بزرگ و هماهنگی میان همه بازیکنان آرژانتین دارد. خود مسی در مورد شرایط آلبی سیلسته گفت :" از هر لحظه ای که در کنار هم هستیم، لذت می بریم. با جدیت آماده شروع کارمان می شویم. این آخرین باری است که سعی می کنیم که در کنار هم باشیم و باید خیلی سخت تلاش کنیم. پس از اولین بازی جام جهانی بازیهای زیادی نخواهد بود. باید از هر لحظه استفاده کنیم و به تلاش ادامه بدهیم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید